• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Сучасні ІТ - запорука якісної освіти Реалізований

Доданий
22.08.2018
Номер
52
Освіта

Актуальним для Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 120 на теперішній час – є сучасний комп'ютерний клас. В зв'язку з цим планується виконання наступних робіт: ремонт стелі, підлоги, стін, заміна вікон, дверей, освітлення; придбання меблів та обладнання для комп’ютерного класу.

Автор проєкту
Ольга
Ольга Ісакова
Бюджет
470 250 грн
Розрахунок бюджету
Район
Саксаганський
Адреса
вул. Авраменка Івана (Корнійчука), 22, Кривий Ріг

Опис

Проблема

В рамках комп'ютеризації шкіл України в 2003 році в нашій школі з'явився довгоочікуваний комп'ютерний клас. Клас, завдяки систематичному технічного обслуговування, працює і сьогодні в кількості 10 учнівських ПК, але технічні характеристики техніки в рамках сучасності давно застаріли - супер малий обсяг оперативної пам'яті, жорстких дисків, монітори з електронно-променевою трубкою, процесори зі слабкою продуктивністю. А це, в свою чергу, призвело до того, що діти вивчають комп'ютерні програми старих версій, дуже низька швидкість завантаження веб-сторінок Інтернету, неможливість роботи з відеоформатами, некоректна робота сучасних середовищ програмування. Крім того, з 2014 року предмет «Інформатика» вивчається з 2 по 11 клас, що призвело до збільшення кількості уроків інформатики і недостатньої кількості комп'ютерів для навчання. Тому облаштування кабінету інформатики сучасними комп’ютерними меблями, новітньою комп’ютерною технікою, мережею Інтернет дозволить вчителям повністю реалізувати навчальні програми з інформатики для 2-9 класів, а також для 10-11 класів інформаційно-технологічного профілю. Вчителі-предметники інших навчальних дисциплін зможуть активно впроваджувати інноваційні форми навчання та виховання учнів. Проект дозволить створити дітям умови для отримання повноцінної якісної освіти з умінням використовувати сучасні інформаційні технології, відчути себе впевненими користувачами сучасних комп'ютерних програм і зрозуміти, що ці знання будуть мати вирішальний вплив на їхнє майбутнє. Цей проект розрахований на учнів, педагогічний колектив КЗШ №120, а також на людей похилого віку, з якими вчителі інформатики проводять навчання комп'ютерної грамотності.

Мета проекту

Формування в КЗШ №120 сучасного комплексу комп’ютерної техніки і відповідного програмного забезпечення, створення сучасного центру з надання якісних освітніх послуг, забезпечення належної організації навчального процесу в молодшій, середній та старшій школі. Педагогічний та учнівський колективи школи отримають доступ до нових інформаційних технологій. Завдяки цьому школа перейде на якісно новий рівень організації навчання, викладання усіх шкільних дисциплін, позакласної роботи та дозвілля школярів.

Очікувані результати

Поліпшити якість освіти учнів молодшої та середньої ланок, учнів класів інформаційно-технологічного профілю;  використовувати в навчально-виховному процесі сучасне програмне забезпечення;  забезпечити безпечний доступ до Інтернету;  організація дистанційного навчання на період карантину і канікул;  підвищити рівень охоплення дітей роботою за ПК і оволодіння ними сучасними інформаційними технологіями;  забезпечити якісну підготовку учнів до участі в олімпіадах з інформатики, а також створенню конкурентних проектів для участі в конкурсах з інформатики різних рівнів;  підтримка людей похилого віку в рамках співпраці КЗШ №120 з ветеранською організацією Саксаганського району, шляхом надання безкоштовних інформаційно-консультаційних послуг.

План заходів з реалізації проекту

1. Проведення відбору підрядника для виконання ремонтних робіт. 2. Проведення ремонтних робіт підрядником. 3. Закупівля та монтаж сучасних меблів, сучасного комп’ютерного обладнання, проведення мережі Інтернет. 4. Приймання робіт та оформлення необхідних документів.

Фотографії