• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

"Поза грою" Реалізований

Доданий
22.08.2018
Номер
50
Освіта

Віртуальна реальність - це не життя!
Вільний час не повинні займати гаджети!
Придбання настільної гри «Kicker» або «Настільний футбол» для кожної загальноосвітньої школи – є одним з кроків на шляху до організації цікавих та активних шкільних перерв для наших дітей. Гра вчить приймати рішення, швидко реагувати, оцінювати ситуацію та вести чесну боротьбу в реальному житті!!!

Автор проєкту
Марина
Марина Хорькова
Бюджет
155 610 грн
Розрахунок бюджету
Район
Інгулецький
Адреса
вул. Романової Груні, 21А, Кривий Ріг

Опис

Проблема

ХХІ століття - час бурхливого розвитку високих технологій та їх стрімкого проникнення в усі сфери суспільного життя. Дуже часто даниною цього розвитку та широкого розповсюдження різноманітних гаджетів є здоров’я та успішність наших дітей. Надмірне захоплення Hi-Tech пристроями в дитячому віці є первинним чинником в зростанні психічних захворювань - депресії, тривожності, психозів, проблем поведінки. Вчені відзначають, що діти, привчені з раннього віку до гаджетів, стикаються з проблемами концентрації уваги, виявляють ознаки гіперактивності, не можуть самостійно розважати себе. У них повільніше проходить пізнавальний процес, не працює уява. Кожна третя дитина в першому класі зараз відстає в розвитку, показує погані результати в успішності. Навпаки, живе спілкування посилює увагу і здатність до навчання. Реальні ігри з однолітками включають механізм розвитку емоційного і соціального інтелекту, і як наслідок допомагають дитині розвинути фантазію, уяву, кмітливість, цілісне і зорове сприйняття, наочно-образне мислення, самостійність. Живе спілкування та ігри з однолітками допомагають дитині отримати дуже важливі для неї навички адаптування у суспільстві. Гра «Kicker» або «Настільний футбол» – є одним з кроків для організації цікавих, активних перерв для дітей у школах, залучення їх до живого, реального спілкування .

Мета проекту

Метою проекту є придбання для кожної школи району настільної гри «Kicker» - «Настільний футбол»; переключення уваги дітей з віртуальних ігор на реальну, створення умов для організації живого, активного спілкування, набування суспільнокорисних навичок.

Очікувані результати

В кожній школі району буде встановлена настільна гра «Kicker»; значно більше дітей буде залучено до активного, живого спілкування на шкільних перервах; їх увагу буде переключено з віртуальної гри на реальну; будуть створені умов для набування суспільнокорисних навичок.

План заходів з реалізації проекту

1. Проведення загального аналізу та порівняння з вибору обладнання - настільної гри «Kicker» . 2. Придбання обладнання – настільних ігор «Kicker». 3. Передача обладнання – настільних ігор «Kicker» на баланс закладів загальної середньої освіти району.

Фотографії