• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Соціальна майстерня Реалізований

Доданий
21.08.2018
Номер
42
Соціальний захист

Серед послуг, які користуються стійким попитом у підопічних територіального центру Покровського району – є надання послуг перукаря, швачки та пральні.
Для покращення якості надання цих послуг необхідно обладнати приміщення на базі установи сучасним перукарським, швацьким та пральним обладнанням.

Автор проєкту
Віра
Віра Глуха
Бюджет
93 060 грн
Розрахунок бюджету
Район
Покровський
Адреса
вул. Електрозаводська, 22А, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Послуги перукаря, швачки не є новими у територіальному центрі, але приміщення, де надаються послуги та оснащення, яке використовують виконавці послуг застаріле, недосконале та потребує оновлення. Соціальні послуги територіальний центр може надавати за наявності необхідної матеріально – технічної бази, зокрема приміщень, що відповідають технічним, санітарно – гігієнічним нормам, вимогам пожежної безпеки та іншим нормам відповідно до законодавства. Тому проект спрямований на використання передових технічних рішень, облаштування та оснащеність майстерні сучасним перукарським та швацьким обладнанням, інструментами, що дозволить надавати якісні, ефективні та надійні послуги.

Мета проекту

Підтримка соціально – незахищених верств населення. Забезпечення надання якісних, доступних послуг перукаря, швачки та пральні згідно з потребами громадян.

Очікувані результати

Реалізація проекту на базі територіального центру призведе до створення комфортних умов для надання більш якісних соціальних послуг перукаря, швачки та прання на рівні сучасних вимог та потреб, що дасть можливість громадянам похилого віку, які обслуговуються у відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги покращити якість свого життя.

План заходів з реалізації проекту

1. Здійснення організаційних та підготовчих заходів. 2. Інформаційно - рекламна компанія проекту. 3. Проведення закупівель. 4. Придбання необхідних матеріалів, обладнання, інструментів, меблів. 5. Облаштування приміщень, де будуть надаватись послуги. 6. Облаштування майстерні та створення комфортних умов для організації надання послуг перукаря, швачки та пральні. 7. Введення в експлуатацію майстерні, моніторинг реалізації проекту, опитування користувачів послуг. 8. Звітування.

Фотографії