• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

"Обладнання для навчально-оздоровчого центру для людей похилого віку Металургійного району" Реалізований

Доданий
21.08.2018
Номер
39
Соціальний захист

Комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Металургійному районі" Криворізької міської ради є центром активного творчого життя громадян похилого віку, пенсіонерів, осіб з інвалідністю. В актовій залі проводять заняття "Університету третього віку", заходи до всіх свят. За роки існування терцентру зала потребує сучасного облаштування.

Автор проєкту
Олександр
Олександр Аляб'єв
Бюджет
137 460 грн
Розрахунок бюджету
Район
Металургійний
Адреса
Героїв АТО вулиця, 55, Металургійний район, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Коли людина вийшла на пенсію, хтось знаходить заняття по душі, а хтось від самотності відокремлюється через обмежене спілкування з навколишнім світом. Саме люди пенсійного віку схильні до депресії, через відчуття власної непотрібності та покинутості, необізнаності у багатоьх сферах сучасного життя. Наш проект відкриє двері до активного та всебічного розвитку людини на будь-якому етапі їїї життя, підвищіть сенс її життя.

Мета проекту

Головною метою є охопити всіх пенсіонернів і громадян похилого віку Металургійного району для забезпечення доступного та якісного всебічного розвитку людини в пенсійному віці, допомогти в адаптації до сучасних умов життя шляхом оволодіння новими знаннями, надати можливість їм бути у центрі активного життя у суспільстві, впровадити принципи здорового способу життя. Участь в заходах, які проводяться у терцентрі допоможе таким громадянам крокувати в ногу з часом, тренувати пам'ять, розвивати інтелект, з легкістю долати проблеми.

Очікувані результати

Проект спрямований на осучаснення матеріально-технічної бази, модернізації актової зали, покращення умов навчання в "Університеті третього віку", оздоровлення. Реалізація проекту дозволить встановити проекційний екран на тринозі та проектор мультимедійний і через ноутбук передаватиметься необхідна інформація. Заміна люстр надасть якісне освітлення. Кондиціонер створить сприятливі умови перебування великої кількості людей у приміщенні. Нові дивани, стільці та столи нададуть можливість всім бажаючим бути присутніми на заняттях. Музична колонка наповнить кімнату приємною музикою і подарує позитивні емоції. Придбання сольових ламп та переносної кварцової лампи дозволить очистити і наповнити свіжим повітрям приміщення, підтримати здоров'я. Проект дозволить по особливому організувати простір, що сприятиме цікавому і активному життю, в якому всім затишно.

План заходів з реалізації проекту

1. Закупівля, доставка та монтаж матеріально-технічної бази. 2. Облаштування актової зали (оформлення інтер'єру). 3. Технічне оснащення зали. 4. Звіт.

Фотографії