• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • До закінчення залишилось
  Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Тепла та затишна художня майстерня Реалізований

Доданий
19.08.2018
Номер
26
Культура

Проект «Тепла та затишна художня майстерня» на мікрорайоні Карачуни у Центрально-Міському районі планується реалізувати в рамках міського проекту «Громадський бюджет-2019».

Район
Центрально-Міський
Адреса
вул. Алмазна (Погребняка), 14, Кривий Ріг

Опис

Проблема

КПМНЗ «Криворізька міська художня школа №3» Криворізької міської ради - єдиний мистецький навчальний заклад на території житлового масиву Карачуни, який було засновано у 1990 році. Заклад розташовано на першому поверху житлового будинку по вул. Алмазна, 14, вздовж червоної лінії житлового масиву. Будинок було введено в експлуатацію в 1959 р. Капітальний ремонт закладу, за час його існування, не проводився жодного разу, що призвело до зношення фасаду та вікон. Більше 10 років фасад зазначеного будинку знаходиться в аварійному стані та псує естетичний вигляд не тільки району, а й художньої школи зокрема. На сьогодні в КПМНЗ «КМХШ№3»КМР усі вікна втратили свої технологічні властивості, тому потребують заміни на нові металопластикові енергозберігаючі, які дозволять зекономити тепло в опалювальний період. Також капітального ремонту потребує фасад приміщення, який дощенту зруйновано опадами і зараз він являє собою травмонебезпечну територію для мешканців району, адже зі стін постійно відвалюються зруйновані куски старої штукатурки та цегли. Якісне утеплення стін фасаду вирішить питання гідроізоляції, унеможливлюючи проникнення вологи всередину приміщення, а також дозволить зберігати тепло під час опалювального сезону.

Мета проекту

Головною метою проекту є реалізація громадської культурної ініціативи, спрямованої на створення сучасного соціокультурного мистецького простору на базі КПМНЗ «Криворізька міська художня школа №3» КМР для мешканців Центрально-Міського району міста Кривого Рогу, а також створення комфортних умов для відвідувачів закладу та залучення різних верст населення до мистецтва.

Очікувані результати

Реалізація проекту дасть можливість усім мешканцям мікрорайону займатись культурно-мистецькою творчістю протягом цілого року. Гарантування якості надання культурних послуг у встановлених мінімальних обсягах, які фінансуються за рахунок державного та місцевих бюджетів. У результаті реалізації проекту відбудеться розвиток інфраструктури мікрорайону, підвищиться рівень якості життя мешканців. Якісно відремонтований та розмальований в певному стилі фасад на багато років буде підтримувати імідж мистецькому закладу як сучасному культурному центру, відкритому для різних вікових категорій населення які цікавляться мистецтвом та творчістю.

План заходів з реалізації проекту

1. Скласти план-графік з реалізації заходів проекту. 2. Провести поетапні необхідні види робіт у відповідності до плану реалізації проекту. 3. Підвести підсумки реалізації проекту.

Фотографії