• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Здорові діти - щасливе майбутнє!" Брав участь

Доданий
19.08.2018
Номер
23
Благоустрій

Проект має назву «Здорові діти – щасливе майбутнє».
Він направлений на залучення до здорового способу життя дітей і підлітків. У дворі будинку Недєліна, 20 планується встановити сучасний ігровий комплекс, а для підлітків – спортивний майданчик. Діти, незалежно від віку, знайдуть собі заняття за інтересами.

Автор проєкту
Ольга
Ольга Переверзєва
Бюджет
142 499 грн
Розрахунок бюджету
Район
Інгулецький
Адреса
Недєліна вулиця, 20, Інгулецький район, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Травмонебезпечний дитячий майданчик.

Мета проекту

Мета проекту – встановлення сучасного майданчика, який буде включати в себе дві зони: для самих маленьких – розвиваюче-ігрову, та для підлітків – спортивну.

Очікувані результати

Такі дитячі майданчики здійснюють великий вплив на інтелектуальний розвиток дітей. Усілякі майданчики та комплекси для занять та гри дають можливість дітям спілкуватися. Завдяки цьому діти не тільки тренують своє тіло, розвивають витривалість та спритність, а й отримують навики спілкування, вчаться знаходити спільну мову один з одним. На дитячих майданчиках діти пізнають правила поведінки у суспільстві. Подібні комплекси необхідні у кожному дворі кожного міста.

План заходів з реалізації проекту

Демонтаж старого майданчика Вивіз сміття Закупівля необхідного обладнання та інвентарю Доставка обладнання та інвентарю Встановлення ігрового комплексу Встановлення спортивного комплексу Прибирання та вивезення сміття