• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Арт - майданчик науки та творчості під відкритим небом Реалізований

Доданий
16.08.2018
Номер
16
Благоустрій

проект «Арт-майданчик науки та творчості під відкритим небом», направлено на багатопрофільну реалізацію інноваційних методів освіти в системі нової Української школи, як школи майбутнього, в якій створено всі умови для змістовної організації дозвілля школярів у сезонний період, відбувається популяризація здорового способу життя та попередження негативних проявів в дитячому середовищі.

Автор проєкту
Бюджет
475 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Саксаганський
Адреса
вул. Катеринівська (Мануйлова), 8А, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Основною проблемою реалізації проекту є необхідність створення критого навчально-виховного майданчику, який буде відповідати всім вимогам безпеки, зберігаючи можливість багаторазового, сезонного і багатоцільового використання протягом багатьох років. Тож саме тентова металоконструкція допоможе домогтися свободи архітектурної геометрії, практично необмежених форм міцних і довговічних металоконструкцій та інтеграції світлових характеристик, адже з 1 вересня 2018 року Україна офіційно переходить на новий освітній Держстандарт, орієнтований на європейську учбову систему з її форматом open space (великою кількістю вільного простору), з акцентуванням саме на емоційному інтелекті дітей.

Мета проекту

Мета проекту - створення сучасного навчально-ігрового арт-простору шляхом об’єднання зусиль громади у формуванні здорового способу життя учнів та їх батьків, проведенні освітнього процесу, спортивних змагань, культурно-спортивних заходів для жителів мікрорайону та шкіл Саксаганського району, об’єднання зусиль на реалізацію державної програми з покращення здоров’я нації, міської програми благоустрою території міста, реалізації завдань концепції Нової Української школи через роботу за новим змістом освіти, який заснований на формуванні компетентностей, необхідних для успішної самореалізації в суспільстві.

Очікувані результати

Короткотривалі результати та перспективні наслідки реалізації проекту. Проект є сталим, оскільки його результати будуть корисними для учнів та працівників школи довготривалий час після закінчення. Внаслідок реалізації проекту підвищиться рівень навчальних досягнень учнів, естетичний смак, культурний рівень школярів. Враховується також і унеможливлення дитячого травматизму на пришкільній упорядкованій території. Підвищення престижності навчання в закладі сприяє підвищенню якості та зацікавленості учнів до навчання. Відбувається активне залучення батьківської спільноти до активної взаємодії щодо покращення навчально-дослідних, навчально-ігрових ділянок в подальшому. Проект «Арт-майданчик науки та творчості під відкритим небом» дозволить не тільки осучаснити навчально-виховний процес в навчальному закладі та надасть естетичного вигляду території школи.

План заходів з реалізації проекту

Перелік заходів Проекту. 1. Придбання каркасно-тентової металоконструкції для стаціонарного встановлення на облаштованій тротуарною плиткою пришкільній ділянці. 2. Залучення транспортних засобів для транспортування та встановлення каркасно-тентової металоконструкції 3. Встановлення та укріплення каркасно-тентової металоконструкції 4. Висвітлення ходу реалізації проекту за допомоги засобів масової інформації. 5. Опрацювання щомісячних показників підвищення емоційного потенціалу учнів у навчанні, спорті та творчості.

Фотографії