• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Створення безпечного життєвого простору для дітей міста Кривий Ріг Відхилений остаточно

Доданий
29.08.2018
Номер
144
Освіта

Проведення тренінгових занять із дітьми різних вікових категорій за напрямками «Попередження ризикованої поведінки» та «Булінг».
Проведення циклу занять із вихователями, вчителями табатьками з вищевказаних питань.
Виготовлення та розповсюдження білбордів, флаєрів за вказаною тематикою

Автор проєкту
Тетяна
Тетяна Карнаух
Бюджет
489 500 грн
Розрахунок бюджету
Район
м. Кривий Ріг

Опис

Проблема

Кількість травмованих дітей з кожним роком збільшується внаслідок несформованих навичок користування предметами та речами, поведінки з незнайомими людьми, домашніми та вуличними тваринами і в різних інших ситуаціях. В будь-якій екстремальній ситуації дитині важко зорієнтуватися, як треба себе поводити. Проте від поведінки дитини залежить не лише її здоров’я, а й можливо і життя. Отже, існує нагальна потреба в формуванні у дітей навичок безпеки в їх життєвому просторі, правил поводження в різних екстремальних ситуаціях, а також уміння дітей надавати собі і постраждалим першу допомогу у разі травм, нещасних випадків, що трапляються з дітьми на вулиці, у дворі, в побуті. Крім того, сьогодні дитина може зіткнутися з насильницькими діями в будь-який час і в будь-якій ситуації.

Мета проекту

створити безпечний життєвий простір для дітей міста Кривий Ріг шляхомпроведення циклу навчальних заходів серед дітей та спеціалістів, що працюють з дітьми з попередження ризикової дитячої поведінки та насильства, цькування (булінгу) серед дітей та надання екстреної допомоги дітям, та дорослим, які стали жертвами екстремального випадкуза місцем їх знаходження.

Очікувані результати

Короткострокові результати проекту: - 3000 дітей Кривого Рогу набули навички безпечної поведінки та правильного поводження в різних екстремальних ситуаціях; - 3000 дітей старшого шкільного віку, учнів ПТУ та студентів коледжів охоплені профілактичною роботою з попередження булінгу; - підвищили рівень кваліфікації 200 осіб, серед яких вчителі, вихователі дитячих садочків, соціальні працівникищодо надання первинної допомоги в різних екстремальній випадках. - На інформаційних площах міста розміщено 6 біл-бордів з довідковою та контактною інформацією про екстрену допомогу, якою можуть скористатися діти та жителі міста в різних екстремальних випадках. Довгострокові результати: - створено безпечний життєвий простір для дітей міста Кривий Ріг через зниження у дітей рівня ризикової поведінки, набуття навичок правильного поводження в різних екстремальних ситуаціях та знижено рівень насильства серед дітей та по відношенню до хворих і беззахисних людей. - діти міста зможуть отримати своєчасну та кваліфіковану допомогу від вчителів, вихователів дитячих садочків, соціальних працівників в екстремальному випадку.

План заходів з реалізації проекту

1.Проведення тренінгових занять серед вихованців дитячих закладів, учнів шкіл, ПТУ, студентів коледжів щодо зниження рівня ризикової дитячої поведінки з опрацюванням навичок правильного поводження в різних екстремальних ситуаціях. Тренінгові заняття будуть проводитисьз урахуванням сезонних, вікових, гендерних та інших особливостей. Всього в рамках проекту буде проведено 150 тренінгових занять, якими буде охоплено не менше 3000 дітей. 2. Проведення циклу тренінгових занять серед дітей старшого шкільного віку, учнів ПТУ та студентів коледжів з попередження насильства, цькування (булінгу) з метою недопущення випадків насильства при спілкуванні з однолітками та насильства над дітьми молодшими за віком, хворими і беззахисними людьми. Всього в рамках проекту буде проведено 150 тренінгових занять, якими буде охоплено не менше 3000 осіб. 3. Проведення циклу тренінгових занять для вчителів, вихователів дитячих садочків, соціальних працівників з екстреного реагування на випадки загрози життю та здоров’ю дітей та надання їм первинної допомоги, у тому числі і кризової психологічної допомоги дитині її батькам, близьким родичам,що перебуваютьустані стресу.Всього в рамках проекту буде проведено 80 тренінгових занять, якими буде охоплено не менше 200 спеціалістів. 4.Розробити, з урахуванням вікових особливостей, розтиражовати та розповсюдити в ході тренінгових занять серед дітей, буклети пам’ятки, флаєри з попередження ризикової поведінки та правильного поводження в різних екстремальних ситуаціях. Розробити, розтиражовати та розмістити у місті біл-борди та сіті-лайти з довідковою та контактною інформацією про екстрену допомогу, якою можуть скористатися діти та жителі міста в різних екстремальних випадках.Всього в рамках проекту буде виготовлено та розповсюджено 40000 флайерів, 6 білбордів.