• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Сучасна спортивна база - крок до майбутніх перемог» Реалізований

Доданий
29.08.2018
Номер
137
Фізична культура і спорт

Художня гімнастика, вид спорту у виконанні під музику комбінацій з різних пластичних і динамічних танцювальних вправ з предметами (стрічкою, м'ячем, обручем, скакалкою, булавами) і без них на килимі високої якості. Насамперед - це якісний професійний килим «Pastorelli», який на сьогодення є найкращим і найсучаснішим. Він підходить як для тренувань, так і для проведення всіх видів змагань.

Автор проєкту
Юлія
Юлія Крижня
Бюджет
204 250 грн
Розрахунок бюджету
Район
Саксаганський
Адреса
Бикова вулиця, Саксаганский район, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Килимове покриття секції художня гімнастика ДЮСШ №10 вже морально застаріло і майже не відповідає нормам проведення тренувань на ньому та, взагалі, проведення самих турнірів високого рівня , що не дає можливості дівчаткам даної секції, тренерському колективу ДЮСШ №10 досягати нових кращих результатів, удосконалювати свою професійність.А так як специфіка даного виду спорту вимагає розвитку і вдосконалення тонкої координації рухів, почуття ритму, музичності, артистичності, то це ще раз дає нам необхідність вирішення питання придбання професійного килимового покриття «Pastorelli». Це є головним критерієм для ефективного подолання труднощів, створюваних багатогодинними тренуваннями і змагальній діяльністю.

Мета проекту

Надання систематизованих тренувань та фізичного виховання дівчат формують життєво важливі рухові вміння і навички (прикладні та спортивні), де вони набувають спеціальні знання, виховують моральні та вольові якості. З якостей, які грають велику роль в художній гімнастиці, виділяється гнучкість у всіх її проявах (пасивна, активна, гранично розвинена гнучкість в тазостегнових суглобах). Застосування динамічних вправ на розтягування і розслаблення м'язів, танцювальних кроків, вправ з предметами (булавами, палицями, вінками та ін.), сприяють придбанню гнучкості, спритності, хорошої постави, вмінню рухатися плавно і граціозно. Тому придбанням нового сучасного покриття для тренувань та виступу ми забезпечуємо дитині конкурентні переваги в досягненні нових успіхів , виборі професійних орієнтирів, успішного кар'єрного росту і всебічного розвитку гармонійної особистості, даємо можливість підвищенню рівня спортивних рекордів.

Очікувані результати

1. Спортсменки: 1.1. Стануть більш впевненими і цілеспрямованими на тренувальному процесі; 1.2. Адаптованими до змагань у будь-яких ситуаціях; 1.3. Навчаться випробовувати свій характер та виборювати право бути кращими серед інших гімнасток. 1.4. В процесі занять сформують життєво важливі рухові вміння і навички (прикладні та спортивні), здобудуть спеціальні знання, виховують моральні та вольові якості; 1.5. Будуть приймати участь в турнірах усіх рівнів; 1.6. Матимуть можливість змагатися зі спортсменками інших країн. 2. Підвищення рівня професійності юних грацій, оволодіння навичками командної праці. 3. Щоденне заняття на базі ДЮСШ №10 м. Кривого Рогу дасть можливість підтвердити професійність і досконалість тренерського штабу та самого колективу секції художньої гімнастики і підтвердити мету даного закладу тільки на перемогу! 4. Підвищиться імідж м. Кривого Рогу та збільшиться кількість проведення турнірів усіх рівнів.

План заходів з реалізації проекту

1. Це дозволить удосконалити тренувальний процес . 2. Збільшить кількість проведення змагань з художньої гімнастики усіх рівнів на базі ДЮСШ №10 та міста Кривого Рогу 3. Дасть поштовх розвитку міжнародних відносин між тренерами і спортсменками спортивного закладу ДЮСШ №10 та тренерами і спортсменками інших країн. 4. Придбання сучасного професійного килимового покриття «Pastorelli» ( Італія ) –це запорука кращих досягнень та зростання іміджу м. Кривого Рогу.

Фотографії