• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Створення сучасних зон дозвілля та відпочинку на території скверу 60-річчя Перемоги Брав участь

Доданий
29.08.2018
Номер
133
Благоустрій

Проект «Створення сучасних зон дозвілля та відпочинку на території скверу 60-річчя Перемоги» спрямований на створення комфортних умов відпочинку громади. Проектом передбачено встановлення нових комфортних лавок; сучасних елементів дитячого майданчику; озеленення клумби.

Автор проєкту
Крістіна
Крістіна Самойленко
Бюджет
210 900 грн
Розрахунок бюджету
Район
Металургійний
Адреса
Вадима Гурова вулиця, Металургійний район, Кривий Ріг

Опис

Проблема

На даний час сквер 60-річчя Перемоги перебуває у незадовільному стані. На всій території скверу потріскане, зруйноване часом та різноманітними ремонтними роботами (як то встановлення зовнішнього освітлення) асфальтове покриття, зламані та вкрай застарілі й понівечені лавки. Клумба, що розташована перед будівлею колишнього кінотеатру, заросла бур’яном. Дитячий майданчик, розташований у сквері, має обмежену кількість елементів, які є не сучасними та не цікавими для дітей. Не зважаючи на такий стан, сквер 60-річчя Перемоги є улюбленим місцем відпочинку мешканців прилеглих будинків, серед яких багато дітей віком від 0 до 16 років. У сквері знаходиться братська могила 93 радянських воїни, які загинули в боях за визволення міста Кривого Рогу у лютому 1944 року. Щонайменше 2 рази на рік у сквері проходять урочисті заходи районного масштабу. Під час святкування у сквері відпочивають робітники підприємств району, школярі, студенти та мешканці міста. На території скверу проходять виступи дитячих колективів та ветеранських організацій, різноманітні розважальні заходи. Але, через незадовільний стан лавок та застарілий, обладнаний примітивними елементами, дитячий майданчик, дозвілля носить не дуже комфортний характер. Крім того, покриття дитячого майданчику являє собою суцільний пил. Перед будівлею колишнього кінотеатру “Космос” розташована велика клумба, яка вже понад 10 років не оновлюється. На ній вставлено два великі вазони, де повинні висаджуватись квіти. На сьогодні клумба має дуже депресивний вигляд.

Мета проекту

Метою проекту є забезпечення високих стандартів якості життя мешканців, а саме: створення умов для красивого, безпечного комфортного відпочинку та змістовного дозвілля.

Очікувані результати

У разі виконання проекту у сквері 60 річчя Перемоги буде створена приваблива для відпочинку мешканців району територія. Це забезпечить комфортне дозвілля для мешканців міста. Благоустрій скверу має стати органічною частиною інфраструктури району, естетичним куточком для проведення культурно-масових заходів тощо. Перспективними наслідками реалізації проекту є: - створення механізму залучення громадськості до вирішення проблем та прийняття управлінських рішень органами місцевого самоврядування; - формування культури відпочинку та спілкування мешканців; - демонстрація позитивних результатів співпраці громади та влади у розвитку території, у тому числі щодо благоустрою міста; - використання набутого досвіду для подальшої співпраці.

План заходів з реалізації проекту

Завданнями проекту є: - демонтаж старих елементів благоустрою - придбання та встановлення нових комфортних лавок; - оновлення чи то встановлення сучасних елементів дитячого майданчику та покриття на ньому; - озеленення клумби, що розташована перед будівлею колишнього кінотеатру «Космос».

ПІБ Відповідальної особи

Самойленко Крістіна Ігорівна

Контактні дані відповідальної особи

0987903199