• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Реконструкція окремих приміщень комунального закладу "Криворізька міська лікарня №11" Відхилений

Доданий
29.08.2018
Номер
125
Охорона здоров'я

11 міська лікарня має унікальне природне джерело підземної радонової води. Ця особливість разом з кабінетом ЛФК, фізіотерапії та масажу дозволяє створити широкий комплекс реабілітаційно-відновлюючих процедур. У поєднанні з сучасними технологіями та реабілітаційним обладнанням процеси лікування захворювань стануть більш ефективними, а пацієнти отримають якісну і безкоштовну послугу.

Автор проєкту
Денис
Денис Мілютін
Бюджет
1 315 400 грн
Розрахунок бюджету
Район
Інгулецький
Адреса
вул. Добролюбова, 6, Кривий Ріг

Опис

Проблема

На теперішній час є основною проблемою застаріле обладнання кабінету ЛФК і фізіотерапії, та загальний стан приміщення, що не відповідає сучасним вимогам які пред’являються до такого типу приміщень. Деякі зразки обладнання виготовлені ще у середині минулого сторіччя. Вони мають застарілий фізичний і моральний стан. Якісне обладнання, сучасні методики лікування, приємний мікроклімат приміщення підвисить ефективність реабілітаційно- відновлюючих процедур. А профілактика і попередження захворювань людини знизить сприйняття до хронічних та професійних захворювань. У стаціонарних відділеннях та в амбулаторному порядку реабілітаційне лікування потребують не тільки жителі району, а й мешканці міста, працівники комбінатів, рудників та шахт, травмовані та пацієнти з наслідками інсультів та інфарктів.

Мета проекту

Мета проекту: реконструкція приміщень ЛФК та кабінету фізіотерапії в реабілітаційний центр по наданню всього спектру лікувально-терапевтичних та реабілітаційно- відновлюючих процедур для широких верств населення. Для реалізації проекту потрібно провести комплекс дій по капітальному ремонту приміщень, та приведення їх до відповідності поставлених вимог. Оснастити приміщення необхідним устаткуванням та реабілітаційно- відновлювальним обладнанням.

Очікувані результати

Заклад повністю укомплектований кадрами. В купі з новим, сучасним обладнанням і привабливим інтер’єром складуть важливу частку у повному комплексі послуг з реабілітаційно- відновлюючих процедур. Це буде досягнуто у короткостроковій перспективі. У середньостроковій перспективі цей комплекс можливо перетворити у реабілітаційно- відновлюючий центр районного значення з застосуванням різноманітних методів фізіотерапевтичного лікування – наявні понад 23 методик, в тому числі – електро-, тепло-, магніто-, рефлексо-, водолікування. Після закінчення фінансування проекту реабілітаційно- відновлюючий центр буде функціонувати в повному обсязі і виконувати лікувально-профілактичні заходи по обслуговуванню всіх верств населення.

План заходів з реалізації проекту

Для досягнення мети проекту плануються наступні заходи: виготовлення проектно-кошторисної документації, проходження експертизи проекту, виконання комплексу ремонтних робіт, робіт з технічного та авторського нагляду. До комплексу ремонтних робіт входять заміна вікон, дверей, заміна покриттів підлоги, опорядження приміщень, заміна системи опалення, заміна системи водопостачання та водовідведення, повна заміна системи електроживлення. Оснащення кімнати фізіотерапії сучасною системою зонування приміщення. Обладнання кабінету реабілітації сучасним обладнанням.

Фотографії