• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Центр дозвілля «Золота осінь людей літнього віку» по вул. Каштановій,22 Брав участь

Доданий
29.08.2018
Номер
122
Енергозбереження

Вихід на пенсію і перехід у вікову групу літніх ставить нові завдання перед людиною, тому спілкування у похилому віці має особливе значення порівняно з іншими віковими періодами. А платформа для іх вільного спілкування в Тернівському районі відсутня, більшість заходів, закладів і майданчиків, розраховані, в основному, на дозвілля для дітей та молоді.

Автор проєкту
Віктор
Віктор Бурдієнко
Бюджет
257 192 грн
Розрахунок бюджету
Район
Тернівський
Адреса
Каштанова вулиця, Терновской район, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Проблемою на вирішення, якої спрямовано проект є те, що приміщення по вул. Каштановій,22 знаходиться у незадовільному технічному стані, що унеможливлює перебування у ньому людей та проведення будь-яких заходів. Тому, актуальним є влаштування належних умов для організації діяльності та дозвілля громадян поважного віку району, шляхом створення Центру дозвілля «Золота осінь людей літнього віку

Мета проекту

Метою проекту є створення протягом 2019р. Центру дозвілля «Золота осінь людей літнього віку» по вул. Каштановій,22 як простору для спілкування та творчого самовираження літніх людей Тернівського району м. Кривого Рогу. Завдяки впровадженню проекту будуть створені умови для вільного різноманітного спілкування осіб старших вікових груп між собою, з представниками трудових колективів, з молодшим поколінням, що допоможе подолати самотність, підвищить їх активність. Це сприятиме згуртованості осіб старшого покоління, задоволенню їх пізнавальних і культурних інтересів; збереженню та підвищенню загального інтелектуального рівня; залученню літніх людей до процесів виховання, духовно-морального розвитку дітей та молоді.

Очікувані результати

Основним результатом реалізації даного проекту безумовно стане створення сучасних умов для вільного різноманітного спілкування осіб старших вікових груп між собою та з молодшим поколінням. Це сприятиме згуртованості літніх людей, задоволенню їх пізнавальних і культурних інтересів; збереженню та підвищенню загального інтелектуального рівня; залученню літніх людей до процесів виховання, духовно-морального розвитку дітей та молоді. Ці найближчі результати стануть підґрунтям для перспективи довготривалих наслідків реалізації проекту таких, як: - створення умов для подальшої соціалізації літніх людей; - проведення щомісячних, різноманітних творчих та культурних заходів на базі Центру дозвілля «Золота осінь літнього віку». Сталість проекту планується досягти за рахунок розвитку на базі Центру дозвілля нових культурних ініціатив, розширення аудиторій для спілкування, проведення занять комп’ютерної грамотності, за рахунок залучення волонтерів.

План заходів з реалізації проекту

1. На підготовчому етапі, який буде відбуватися після перемоги у конкурсі, заплановано: - укласти договір на реалізацію проекту з головним розпорядником коштів та/або одержувачем коштів нижчого рівня; - виконати зобов’язання по співфінансуванню проекту. 2. На етапі реалізації проекту планується здійснити: - поточний ремонт у приміщенні загальною площею 76,4 м2 ; - інформувати громадськість та місцеву владу про хід реалізації проекту з залученням ЗМІ, соціальних мереж; - підвести підсумок реалізації проекту шляхом відкриття Центру дозвілля «Золота осінь літнього віку». 4. В ході моніторингу реалізації проекту планується фіксувати початок виконання проекту та кінцеві результати його реалізації.

Фотографії