• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

STEAM-центр – відкрита коворкінг-лабораторія для популяризації технічної і природничої освіти Реалізований

Доданий
29.08.2018
Номер
120
Освіта

Створення STEАM-лабораторії, для якої закуповується сукупність обладнання, що забезпечує реалізацію дослідно-експериментальної, конструкторської, винахідницької діяльності дітей. Використання засобів STEАM-освіти дає можливість дітям здійснювати проектну та дослідницьку діяльність, засвоювати науково-технічні знання, розвивати навички критичного мислення, стати конкурентоспроможними фахівцями

Автор проєкту
Марина
Марина Ковалик
Бюджет
123 443 грн
Розрахунок бюджету
Район
Саксаганський
Адреса
Світлогорська вулиця, 103, Саксаганский район, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Сучасні технології змінюють усі сфери життя людини. Є негативна тенденція зменшення робочих місць, які не потребують високої кваліфікації. Вони заміщуються робототехнічними системами. Паралельно утворюються нові професії, пов’язані з необхідністю поєднання наукових знань, технічної, інженерної, дизайнерської та математичної компетентності – STEAM-професії. Як наслідок, сучасна освіта має швидко адаптуватися до потреб економіки і надавати учням такі знання, які у майбутньому дозволили б їм стати конкурентоспроможними фахівцями. Перед Новою українською школою постає питання розвитку пошуково-конструкторської та винахідницької діяльності у дітей, що сприяє формуванню цінних навичок творчої праці, умінню вести спостереження, розвивати мислення та естетичні смаки майбутнього винахідника, інженера, робототехніка, науковця або митця. Але для реалізації цих напрямків необхідне відповідне матеріально-технічне забезпечення.

Мета проекту

Підвищення зацікавленості учнів до освіти в науково-технічній сфері, 3-D моделювання, стимулювання зацікавленості в дослідницькій діяльності та активнішому залученню молоді до участі в конкурсах з метою популяризації STEАM-професій. Сприяти освіті талантів, необхідних для становлення українських конкурентних технокластерів, у співпраці з ініціативами STEAM-освіти та ІТ-індустрією для акселерації розвитку просунутих інноваційних екосистем в Україні.

Очікувані результати

Розкриття творчого потенціалу дітей та молоді, пошук нових талантів. Зменшення фінансових витрат батьків та молоді на додаткову освіту в напрямі STEAM. Підвищення зацікавленості учнів до інженерних та технічних спеціальностей і мотивація старшокласників до продовження освіти в науково-технічній сфері. Допрофесійна підготовка учнів до вступу в університети технічного напрямку. Участь у загальноукраїнських та міжнародних олімпіадах, фестивалях і змаганнях з моделювання інтелектуальних пристроїв. Початок створення у місті сучасного, належним чином облаштованого STEАM-центру, діяльність якого відповідає запитам та відповідає загальнодержавним та місцевим перспективним заходам щодо розвитку STEАM-освіти.

План заходів з реалізації проекту

1. Замовлення та придбання обладнання. 2. Встановлення та налаштування обладнання. 3. Проведення навчання педагогічних працівників роботі зі STEAM-лабораторією та курсу тренінгів з організації проектно-технологічної та міжпредметної проектної діяльності, а саме: - триденне навчання педагогічних працівників по роботі зі STEAM-лабораторією; - консалтинг з організації проектно-технологічної та міжпредметної проектної діяльності; - проведення трьох–п’яти одноденних тренінгів для педагогічних працівників з організації проектно-технологічної та міжпредметної проектної діяльності. 4. Початок експлуатації STEАM-лабораторії.

Фотографії