• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • До закінчення залишилось
  Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Юний географ – мультимедійний кабінет географії» Відхилений остаточно

Доданий
09.08.2018
Номер
12
Освіта

Звичайного бюджетного фінансування не вистачає на добре обладнання кабінетів у школі. Частково цю проблему розв’язують кошти батьків, але їх недостатньо. Підвищенню якості навчання та засвоєння предмету географія сприятиме сучасний відремонтований клас. Тому проект, що направлений на створення сучасного кабінету географії, є актуальним та сприятиме якісному навчанню дітей.

Автор проєкту
Ольга
Ольга Грищенко
Бюджет
130 460 грн
Розрахунок бюджету
Район
Центрально-Міський
Адреса
вул. Політехнічна, 71А, Кривий Ріг

Опис

Проблема

: на жаль звичайного бюджетного фінансування не вистачає на добре обладнання кабінетів у школі, що призводить до старіння та руйнування класних кімнат. Частково цю проблему розв’язують кошти батьків, але їх недостатньо.

Мета проекту

До кінця проекту створити сучасний комфортний кабінет географії у КЗОШ № 23

Очікувані результати

Створено сучасний клас для навчання географії.

План заходів з реалізації проекту

1) Проведення конференції про початок проекту; 2) Згуртувати батьків дітей, що навчаються в класі, шляхом проведення тренінгів «Лідерство», «Командоутворення» для якісного виконання проекту; 3) Закупівля матеріалів для ремонту; 4) Здійснення ремонту; 5) Закупівля обладнання (інтерактивну дошку, ноутбук, принтер, столи та стільці); 6) інформаційно-рекламна компанія: розсилка інформаційних листів через e-mailта SMS, розміщення прес-анонсів у соціальних мережах, газеті «Інтернет для тих хто у танку», на сайтах БФ «ГРС», МГО «ІІС» та сайтах - партнерах; 7) Проведення конференції про закриття проекту.