• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

"Спальна кімната дитячої мрії" Брав участь

Доданий
29.08.2018
Номер
117
Освіта

Під час реалізації проекту буде здійснено осучаснення оснащення спального приміщення групи №7 ЗДО №161 : закупівля обладнання та будівельних матеріалів, меблів (заміна лінолеуму, придбання постільної білизни (матраців, ковдр, подушок, постільної білизни), ліжок, шафи-купе, виготовлення та установка жалюзі, поклейка фотообоїв), поповнено оснащення для проведення гімнастики пробудження.

Автор проєкту
Наталя
Наталя Шульга
Бюджет
96 900 грн
Розрахунок бюджету
Район
Інгулецький
Адреса
вул. Сонячна, 7, Кривий Ріг

Опис

Співавтори

немає

Проблема

Наше оснащення спальної кімнати, яке облаштовувалося за нормативами минулого століття, не передбачає належного дотримання санітарно-гігієнічних норм та безпеки перебування дітей; подушки, ковдри, покривала та матраци виготовлені з несучасних матеріалів; немає достатніх умов для затемнення освітлення на період денного сну дітей. Меблі спальної кімнати несучасні, не дають змоги для вміщення та зберігання в них всього оснащення для прибирання, постільної білизни та рушничків, верхнього одягу працівників, оснащення для проведення гімнастики пробудження та дидактичних матеріалів та документації. Підлога спальної кімнати групи №7 покрита старим, пошкодженим в багатьох місцях лінолеумом. Немає достатнього обладнання для проведення загартовуючи процедур та гімнастики пробудження після денного сну. Ця проблема передбачає виконання робіт із придбання та установки жалюзі, шафи-купе, придбання нових меблів (дитячих ліжок, столу, комоду, стільця), придбання постільної білизни, подушок та матраців із сучасних матеріалів. Це дасть змогу не лише покращити дизайн приміщення, а й буде сприяти покращенню здоров’я вихованців, оскільки дасть змогу запобігти алергійних проявів у дітей. Завдяки реалізації проекту будуть створені комфортні умови для наших малюків, а саме - їх перебування в затишному приміщенні, здійснення належних заходів для денного відпочинку (сну). Таким чином буде досягнуто подвійний результат – благоустрій закладу дошкільної освіти та формування безпеки життя у підростаючого покоління. Також це сприятиме популяризації дошкільної освіти та підвищенню іміджу ЗДО №161 зокрема.

Мета проекту

Проект «Спальна кімната дитячої мрії» актуальний, сучасний. Основною його метою є створення комфортних умов для перебування та денного сну у групі №7 комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №161 комбінованого типу» Криворізької міської ради. Проект має соціально-економічну спрямованість, є реальна можливість його виконання.

Очікувані результати

Оскільки вихованці нашого закладу проживають в промисловій зоні, що значною мірою сприяє підвищенню рівня захворюваності та алергійних проявів у дітей, важливо мінімізувати інші ризики, що сприяють цьому, зокрема, поповнити оснащення спальної кімнати сучасними меблями та постільним приладдям. Проблема стосується дітей і потребує термінового вирішення. Стан проблеми є невідкладним. Реалізація завдань проекту передбачає виконання заходів, які забезпечать належний комфорт в закладі дошкільної освіти, покращення санітарно-гігієнічних умов, створення сприятливого середовища для повноцінного, гармонійного розвитку дітей, підвищить рівень здоров’я вихованців, поліпшить мікроклімат в дошкільному закладі, покращить естетичний вигляд приміщення спальної кімнати навчального закладу. Адже комфортний і затишний дитячий садок – запорука збереження життя і здоров’я дитини, основа створення належних, комфортних умов для учасників навчально – виховного процесу.

План заходів з реалізації проекту

приміщення групи №7 ЗДО №161, а саме: 1. Закупівля обладнання та будівельних матеріалів, оплата інших послуг: − придбання ліжок дитячих одномісних; − придбання матраців; − придбання та установка жалюзі вертикальних; − придбання шафи-купе для зберігання постільної білизни, обладнання для загартування та гімнастики пробудження, інвентарю для прибирання, верхнього одягу працівників, посібників та ігор) ; − придбання подушок силіконових; − придбання комплектів постільної білизни дитячої; − придбання ковдр дитячих синтапонових; − придбання покривал; − придбання люстр; − придбання лінолеуму; − придбання стільця; − придбання столу письмового; − придбання комоду; − придбання клеючої суміші для лінолеуму; − придбання клею для фотообоїв; − придбання фотообоїв дитячих; − виготовлення обладнання для гімнастики пробудження (масажних килимків); − придбання матеріалу для виготовлення масажних килимків; − придбання музичної колонки для релаксації та проведення гімнастики пробудження. 2. Батьківський комітет та батьки вихованців групи №7 КЗ «ДНЗ (ясла-садок) №161 КТ» КМР беруть на себе такі зобов’язання: - демонтаж старої шафи, винесення старих меблів, демонтаж старих люстр, гардин; - складання меблів, покладення лінолеуму, установку люстр, пошиття масажних килимків, поклейку фотообоїв.