• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

"Безпечна школа" - встановлення відео нагляду у Криворізькій гімназії №127 Реалізований

Доданий
29.08.2018
Номер
116
Освіта

Система відеоспостереження це найкращих способів контролю за поведінкою учнів, що дозволить вчасно реагувати на конфлікти, з’ясовувати деталі, причини і попереджати небезпечні ситуації. Встановлення камер відеоспостереження у Криворізькій гімназії №127 та на території закладу дасть змогу унеможливити ризики, що пов’язані з безпекою дітей.

Автор проєкту
Бюджет
141 740 грн
Розрахунок бюджету
Район
Інгулецький
Адреса
вул. Станкова Олександра (27-го Партз'їзду), 7А, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Основною проблемою, на вирішення якої направлено проект, є невідповідність існуючого стану облаштування гімназії та шкільного подвір’я сучасним вимогам безпеки дітей, а також відсутність на території школи людей, які б забезпечили охорону території від сучасних ризиків (особи у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, психічно неврівноважених людей, асоціальних та злочинних елементів), а також у закладі під час скупчення дітей на перервах або під час масових заходів. У зв’язку з сучасними, нагальними потребами суспільства, особливо актуальним є вирішення саме даної проблеми – безпеки дітей в навчальних закладах . Тому система відеоспостереження створила б умови більш ретельного виконання вимог безпеки, для забезпечення функціонування принципу: «є порушення – є відповідальність». Найголовніша задача - безпека дітей, які проводять велику частину часу в школі на уроках і в післяурочний час. Забезпечити безпеку дітей в тих місцях, де вони найбільше проводять часу, а саме школи, здатні сучасні системи охоронного відеоспостереження. Всі батьки хотіли б бути впевненими в тому, що поки їх дитина в школі - вона у повній безпеці. Але, на жаль, зараз цього важко досягти, не використовуючи сучасні системи охорони та безпеки. Відеоспостереження в школі створює дуже явний дисциплінарний ефект на учнів, дає змогу встановлювати достовірність фактів травм, хуліганства, крадіжок і тому подібних, неприємних явищ.

Мета проекту

Метою проекту є благоустрій загальноосвітнього навчального закладу Криворізька гімназія №127 сучасною системою відеоспостереження зсередини та зовні навчального закладу для забезпечення рівня безпеки учасників освітнього процесу. Завдяки реалізації проекту будуть реалізовані головні умови безпеки життєдіяльності учнів, вчителів, працівників школи, батьків. Проект спрямований на розв’язання стратегічних та оперативних цілей Стратегічного плану розвитку міста Кривого Рогу на період до 2025 року та відповідає відповідно до п.3.6 «Положення про порядок проведення конкурсу проектів місцевого розвитку "Громадський бюджет", реалізація яких планується у 2019 році , другої категорії (п. 3.6.2., та п. 3.6.2.2.) благоустрій, та (п.3.6.2.8.) освіта.

Очікувані результати

Сучасні засоби відеоспостереження в школі допоможуть: - значно підвищити дисципліну; - підвищити рівень безпеки дітей та вчителів у школі; - оперативно реагувати на конфлікти; - з’ясовувати реальні обставини тих чи інших непорозумінь; - віддалено контролювати навчальний процес; - завдяки зберіганню відеозапису забезпечення можливість з’ясовувати обставини тієї чи іншої події через певний проміжок часу; - інформацію з записуючих пристроїв, встановлених в школі, можна використовувати офіційно як доказ у правоохоронних органах.

План заходів з реалізації проекту

проведення тендеру для закупівлі необхідного обладнання - проведення монтажних робіт - підключення та налаштування обладнання

Фотографії