• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

"Талановиті діти - майбутнє України" Брав участь

Доданий
29.08.2018
Номер
113
Освіта

Проведення ремонтних робіт закладу для створення належних умов навчання та виховання дітей в позашкільному навчальному закладі «Веселка»,різної вікової категорії від 5до 18років.

Автор проєкту
Анна
Анна Рашевська
Бюджет
1 178 232 грн
Розрахунок бюджету
Район
Центрально-Міський
Адреса
Авангардна вулиця, Авангард

Опис

Проблема

“Веселка”, ставши комунальним позашкільним закладом, почала занепадати . З роками кількість позашкільних гуртків зменшувалася .В даний момент, на превеликий жаль, в закладі працюе лише два гуртка В 2014 році ЦДЮТ “ Веселка” було відключено від електро -,тепло-, та водо- постачання. Відімкнення комунікацій стало фатальним наслідком для будівлі. У зв’язку з тим, що не було проведено ніяких ремонтних робіт, остаточно зіпсувалися покриття даху ,робочі приміщення стали непридатними до роботи . Культурний осередок селища перемістився в Криворізьку загальноосвітню школу №104, де проводяться гуртки та свята ( Свято осені ,Новорічні свята, Масляна, День Перемоги та ін). Але в школі відсутня актова зала, що ускладнює проведення різноманітних заходів,свят та концертів . У зв’язку з віддаленістю селища від міста не кожен мешканець, дитина або родина може відвідати виставу ,концерт, інший культурний захід ,що призвело до низького рівня якості культурного життя мешканців селища Авангард .

Мета проекту

Проведення ремонтних робіт закладу для створення належних умов навчання та виховання дітей в позашкільному навчальному закладі «Веселка»,різної вікової категорії від 5до 18років. Завдання проекту: Відновлення культурної спадщини та допомоги кожній дитині в розкритті своїх талантів та здібностей.

Очікувані результати

- Створення належних умов для культурного дозвілля мешканців селища Авангард - Організоване та безпечне дозвілля вихованців позашкільного навчального закладу

План заходів з реалізації проекту

Реконстукція та ремонт позашкільного навчального закладу ,а саме проведення ремонтних робіт основної частині будівлі :  заміна крівлі  виконання ремонтних робіт глядацького залу  виконання ремонтних робіт робочих приміщень  часткова заміна вікон на енергозберігаючі Проведення ремонтних робіт в прибудові закладу :  ремонт у робочих приміщеннях, де працюють гуртки  повна заміна вікон на енергозберігаючі  закріплення та перекладання однієї зі стін прибудови

Фотографії