• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • До закінчення залишилось
  Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

SMART TV в дитячі бібліотеки Реалізований

Доданий
29.08.2018
Номер
112
Культура

придбання телевізорів зі SMART TV для бібліотек-філіалів комунального закладу культури «Міська дитяча бібліотека» Криворізької міської ради

Автор проекту
Олена
Олена Голуб
Бюджет
446 857 грн
Розрахунок бюджету
Район
м. Кривий Ріг

Опис

Співавтори

Половинник Катерина Олексіївна

Проблема

Сучасним дітям цікавіше проводити вільний час з гаджетами, вони все більше віддаляються від книги. Тому для залучення більшої кількості дитячого населення до читання бібліотекам потрібно відповідати запитам сучасних користувачів. Зазвичай на різноманітних масових заходах, які проводяться в бібліотеках, з охопленням великої кількості дітей (більше 30 осіб за один захід) є великою проблемою демонструвати користувачам презентації, навчальні фільми та мультфільми, розвиваючі відео та дидактичні матеріали, бібліотечно-бібліографічні списки на маленькому екрані комп’ютера. Набагато цікавіше, коли прочитавши книгу, поспілкувавшись з друзями, побачити її екранізацію на екрані великого телевізора. І це все можна разом з друзями, а якщо ти маленька дитина, то поряд можуть бути мама чи тато, дідусь чи бабуся. Щоб бути сучасною установою і працювати на майбутнє окремої дитини та громади в цілому, бібліотеці потрібно не просто ефективно задовольняти потреби користувачів, а постійно працювати на випередження, перевищуючи їхні очікування. Тому виникла необхідність в придбанні телевізора зі SMART TV, завдяки якому бібліотекарі зможуть переконати навіть не читаючих дітей взяти книгу до рук. Такі телевізори відрізняються більш рівномірним поширенням світла по всій площині екрану, та відповідно, володіють кращими показниками яскравості і контрастності, що краще для сприйняття дитячим оком.

Мета проекту

Метою проекту є : - просування читання з використанням новітніх технологій; - стимулювання суспільного інтересу до книги і читання; - залучення більшої кількості дитячого населення до читання; - сприяння інноваційним технологіям читання книги, інтелектуальному розвитку та творчим здібностям дітей нашого міста; - розширення контингенту користувачів за допомогою освітніх програм та доступу до безпечних Веб-ресурсів міста, країни, світу.

Очікувані результати

Даний проект спрямований на розв’язання стратегічних та оперативних цілей Стратегічного плану розвитку міста Кривого Рогу на період до 2025 року у сфері культури та застосовується для створення умов всебічного розвитку дитини та залучення до читання різними формами з використанням телевізорів зі SMART TV. Надасть можливість демонструвати на широкому екрані великій кількості дітей повчальні та розвиваючі матеріали; організовувати різноманітні Skype конференції з цікавими людьми всієї України: сучасними дитячими письменниками, акторами, художниками, мультиплікаторами та представниками різних інших професій; безперешкодного доступу до мережі Wi-Fi; електронних та аудіо книг; перегляду фільмів за мотивами книг, наявних в бібліотеках. Сприятиме створенню більш сучасного та привабливого іміджу бібліотек. Доступ до телевізора зі SMART TV буде протягом року з 9-00 до 17-00 без перерви, субота – вихідний. Особливо насиченими будуть дні шкільних канікул, коли у дітей і підлітків більше вільного часу і можливостей для читання та спілкування, ігор і зустрічей. Затишна атмосфера дозволить відвідувачам інтелектуальної зони відчувати себе як вдома. Основними цільовими групами користувачів проекту мають стати діти різних вікових категорій, їх батьки, молодь.

План заходів з реалізації проекту

Для реалізації проекту будуть виконанні наступні заходи: - придбати телевізори зі SMART TV – 22 штуки (діагональ 43 – 11 штук, діагональ 50 – 1 штука, діагональ 55 – 10 штук); - облаштувати інтелектуальну зону з використанням телевізорів зі SMART TV; - прорекламувати можливості новітніх технологій та послуг у бібліотеках-філіалах закладу через ЗМІ та оголошення; - залучити якомога більше користувачів до бібліотеки, що буде сприяти культурному розвитку громади та інтелектуальному розвитку підростаючого покоління. Втілення проекту дозволить без перешкод подорожувати у безмежному світі глобальної мережі кожному мешканцю громади до Веб-ресурсів міста, країни та світу.

Фотографії