• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

"Централізоване водопостачання та водовідведення у КСШ №9" Реалізований

Доданий
13.10.2017
Номер
98
Освіта

Жодна сфера людської діяльності не обходиться без використання води. Як відомо, на якість питної води негативно впливає незадовільний технічний стан мереж. У підвальному приміщенні Криворізької спеціалізованої школи №9 труби в аварійному стані. Проект включає заміну старих іржавих труб на нові поліпропіленові та спрямований на скорочення витрат на водопостачання і на поліпшення якості води.

Автор проєкту
Бюджет
90 738 грн
Розрахунок бюджету
Район
Довгинцівський
Адреса
Дніпровське шосе, 32, Долгинцевский район, Кривий Ріг

Опис

Проблема

В Криворізькій спеціалізованій школі № 9 з поглибленим вивченням економіки, права та іноземних мов, в підвальному приміщенні труби водопостачання та водовідведення в жахливому стані. Тиск води слабкий, а причина цьому – несправні, іржаві, аварійні труби. Проект «Централізоване водопостачання та водовідведення у КСШ № 9» спрямовано не тільки на скорочення витрат на водопостачання, а і на поліпшення якості води та включає заміну старих іржавих труб на нові поліпропіленові труби системи центрального водопостачання та водовідведення в підвальному приміщенні школи. Адже сучасні поліпропіленові труби стійкі до іржі, що особливо важливо в умовах підвищеної вологості. Водопровідна мережа повинна забезпечувати подачу води до всіх точок її споживання не тільки в заданій кількості, але і з необхідним вільним напором. В цьому і полягає інноваційна, соціально-економічна спрямованість проекту.

Мета проекту

• створити не тільки сучасні умови для комфортного перебування працівників та учнів школи, серед яких люди похилого віку, діти пільгових категорій: діти сироти; діти, батьки яких позбавлені батьківських прав; 5 інвалідів дитинства; 33 багатодітні родини; 8 дітей, батьки яких воюють у зоні АТО, але й запровадити заходи з покращення санітарного стану системи водопостачання та водовідведення; • позбавитись цвілі та зайвої вологи у підвальному приміщенні школи завдяки заміні старих іржавих труб на нові поліпропіленові; • скоротити витрати на водопостачання

Очікувані результати

Заміна старих металевих труб на поліпропіленові надасть можливість: • максимально й істотно скоротити витрати на оплату послуг з водопостачання; • забезпечити якісно новий рівень комфорту перебування у будівлі школи; • покращити технічній та санітарний стан будівлі; • раціонально споживати ресурси; • зменшення кількість споживаної води в 25-35 %, та зберегти ресурси, кількість яких у світі постійно скорочується.

План заходів з реалізації проекту

Реалізація проекту «Централізоване водопостачання та водовідведення у КСШ № 9» можлива за рахунок фінансових та управлінських механізмів. КСШ № 9 не має достатніх коштів на реалізацію проекту, проект може бути запроваджено тільки при спільному фінансуванні з міського бюджету та частково — за рахунок добровільних внесків. Для впровадження проекту будуть виконані необхідні заходи, а саме: — визначення виконавців проекту шляхом проведення переговорів з підрядниками та моніторингу їх цінових пропозицій; — обстеження об’єкта виконавцями проекту; — формування первинної наявної інформації; — закупівля матеріалу; — монтаж труб системи водопостачання та водовідведення; — демонтаж старих труб. Метою реалізації цього проекту є покращення санітарно - технічного стану будівлі, економічне використання ресурсів. Впровадження проекту покращить санітарний стан всередині будівлі школи, що тісно пов’язано із збереженням здоров’я дітей. Реалізація проекту створить позитивний приклад дії влади та працівників школи на шляху збереження довкілля та зменшення споживання ресурсів.

Фотографії