• До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Відновлення авто вокзальної алеї – головної «артерії» містечка Інгулець» Відхилений остаточно

Доданий
13.10.2017
Номер
95
Благоустрій

В даному проекті розкрита проблема благоустрою центральної алеї житломасиву Інгулець, яка зв'язує центр мікрорайону з автостанцією Інгулець. Ця алея пролягає від проспекту Перемоги до вул. Гірників. За роки свого існування вона не разу капітально не ремонтувалася. Потрібно омолодити дерева, встановити опори та провести освітлення, встановити бордюри, укласти асфальт, встановити лавки та урни.

Автор проекту
Олена
Олена Крошка
Бюджет
1 400 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Інгулецький
Адреса
вул. Гірників (50-річчя Жовтня), 34, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Розбите тверде покриття алеї, відсутнє освітлення, лавки, урни

Мета проекту

Відновлення алеї, облаштування освітлення, встановлення бордюрів, укладка нового асфальтового покриття алеї, омолодження дерев, встановлення лавок та урн.

Очікувані результати

Перші результати ми отримаємо вже на першому етапі реалізації проекту. Видалення сухих та аварійних дерев, освітлення цієї дільниці шляху дасть змогу людям та дітям безпечно пере двигатися у напряму автостанції, до школи, на ринок. Після вкладання асфальту, люди зможуть комфортно, не стрибаючи через калюжі та ями, йти у своїх справах. Завдяки встановленим лавкам, літнім людям, молодим мамочкам та й усім мешканцям, буде можливість не великого перепочинку. Завдяки встановленим урнам, наше містечко стане чистішим і охайнішим.

План заходів з реалізації проекту

1. Виготовити проектну документацію та провести державну експертизу. 2. Видалити сухі та аварійні дерева, провести санітарну обрізку зелених дерев. 3. На місці видалених дерев висадити нові . 4. Встановити опори для зовнішнього освітлення, протягнути дроти, встановити світлодіодні ліхтарі. 5. Провести демонтаж старого асфальтового покриття алейок. 6. Встановити поребрик обабіч маленьких та центральної алейок. 7. Укласти новий шар асфальтового покриття. 8. Встановити лавки та урни.

Фотографії