• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Впровадження енергозберігаючих заходів в КНВК«Загальноосвітня Вальдорфська школаІ-ІІІступенів–д/с" Брав участь

Доданий
12.10.2017
Номер
86
Енергозбереження

Здійснення заходів з енергозбереження у КНВК«Загальноосвітня вальдорфська школаІ-ІІІступенів–дитячий навчальний заклад(дитячий садок)» шляхом теплоізоляції фасаду будівлі закладу протягом2018року з дотриманням бюджету.Завданням утеплення є скорочення до мінімуму тепловтрат приміщень,що зменшить витрати на опалення.Це дозволить дотримуватись температурного режиму увідповідності до санітарних норм

Автор проєкту
Євгенія
Євгенія Романович
Бюджет
1 329 905 грн
Розрахунок бюджету
Район
Довгинцівський
Адреса
вул. Ярослава Мудрого (Брозовського Отто), 89Б, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Внаслідок структурного руйнування цегляної кладки будівлі, взимку відбуваються значні втрати тепла, в приміщеннях закладу не дотримується температурний режим. взимку температура в класних кімнатах та групах дитячого садка, які розташовані у правому крилі закладу не перевищує 10-11 градусів. В холодну пору року тепло з будівлі направляється до холодного зовнішнього повітря, і чим холодніше на вулиці, тим швидше воно «тікає» з приміщень. Отже, теплоізоляція стін стане для закладу одним з основних джерел енергозбереження.

Мета проекту

Метою проекту є здійснення заходів з енергозбереження у КНВК «Загальноосвітня вальдорфська школа І-ІІІ ступенів – дитячий навчальний заклад (дитячий садок)» шляхом теплоізоляції фасаду будівлі закладу протягом 2018року з дотриманням бюджету у1 399 900,0грн. Завданням утеплення є скорочення до мінімумуобміну теплом приміщеньвсерединібудівлі з навколишнім середовищем, що зменшитьвитрати на опалення в зимовий період.Крім того, це дозволить дотримуватись температурного режиму у відповідності до санітарних норм та зберегтиздоров’яучнів, щонавчаються у закладі. Основними завданнями, які планується реалізувати в ході впровадження проекту, будуть: - збереження тепла уКНВК «Загальноосвітня Вальдорфська школа І-ІІІ ступенів – дитячий навчальний заклад (дитячий садок)», шляхомутеплення стін, що надасть можливість економити енергоресурси закладу; - оформленняестетичноговиглядунавчального закладу Всеукраїнського рівня, який приймає на навчання учнів з Німеччини, Грузії та Вірменії; - інформуваннянаселення про користь та необхідністьвпровадженняенергоефективнихтехнологій з використаннямсучаснихбудівельнихматеріалів. Проект відповідаєнапрямку3.7.2 за другою категорією − на проведення заходів на об’єктах комунальної власності міста Кривого Рогу або спільної власності територіальної громади Дніпропетровської області, на які відповідно до законодавства можуть виділятися кошти з міського бюджету, у сферах: 3.7.2.1 енергозбереження та енергоефективності.

Очікувані результати

Короткострокові результати реалізації проекту полягають у поліпшенні тепло ізолюючих властивостей стін будівлі закладу; зменшенні втрат теплової енергії до 30%, в результаті чого, зменшаться витрати бюджетних коштів на утримання закладу. Перспективні наслідки реалізації проекту полягають у створенні безпечного, комфортного, естетичного середовища для навчання учнів та педагогічного колективу, що вплине на якість надання освітніх послуг. Сталість результатів проекту планується за рахунокдосягнення фінансово-економічної сталості, яка вбачається у зменшенні витрат бюджетних коштів на утримання закладу та у впровадженні та підтримці загально – міської програми з енергозбереження.

План заходів з реалізації проекту

1.На підготовчому етапі, який буде відбуватися після перемоги у Конкурсі, планується: - створити робочу групу проекту, яка складатиметься з представників головного розпорядника коштів, автора проекту та адміністрації закладу; - укласти договір на реалізацію проекту з головним розпорядником коштів; - визначити у відповідності до Закону організацію виконавця робіт. 2. На етапі реалізації проекту планується: - здійснення робіт з утеплення фасаду будівлі закладу - підведення підсумків реалізації проекту. План-графік реалізації заходів проекту термін захід відповідальний лютий- квітень Розробка проектно-кошторисної документації головний розпорядник коштів травень Визначення організації виконавця робіт Головний розпорядник коштів травень - серпень Виконання робіт з утеплення фасаду будівлі Головний розпорядник коштів, учасник конкурсу вересень Підведення підсумків проекту учасник конкурсу, адміністрація закладу лютий-вересень Інформаційний супровід проекту шляхом розміщення інформації на сайті «Громадський проект», шкільному сайті, ЗМІ та на батьківських зборах учасник конкурсу, адміністрація закладу