• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Вікно в комфортний спорт-лайфхак для здорової нації Брав участь

Доданий
12.10.2017
Номер
81
Енергозбереження

Проект по заміні дерев'яних вікон на металопластикові у спортивній залі КЗШ № 51, що сприятиме збереженню здоров'я дітей та мінімізує витрати на опалення.

Автор проєкту
Марина
Марина Ковалик
Бюджет
182 010 грн
Розрахунок бюджету
Район
Саксаганський
Адреса
Світлогорська вулиця, 103, Саксаганский район, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Найактуальнішим на сьогодні залишається питання із забезпечення енергозбереження. Встановлені 57 років тому дерев’яні склопакети мають значні, викликані часом, пошкодження із зовнішньої сторони щілини, незважаючи на внутрішнє сезонне утеплення, не сприяють енергозбереженню та є причиною протягів у приміщенні школи.

Мета проекту

Мета проекту - покращення температурного режиму шляхом встановлення сучасних енергозберігаючих вікон в Криворізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 51, що в свою чергу сприятиме економії бюджетних коштів на теплоенергії.

Очікувані результати

Внаслідок реалізації проекту зменшаться комунальні витрати на утримання навчального закладу: будівля школи потребуватиме меншу кількість теплоенергії у зв’язку з тим, що в середньому температура повітря в спортивному залі підвищиться на 3-5°С, та поліпшення здоров’я учнів.

План заходів з реалізації проекту

Реалізація Проекту із заміни вікон виконується в кілька етапів. На першому етапі здійснюється демонтаж старих віконних рам зі склом та віконних коробок. На другому етапі готуються віконні отвори для монтажу металопластикових блоків. На третьому етапі здійснюється монтаж металопластикових блоків з встановленням склопакетів. На четвертому етапі здійснюється утеплення та облицювання укосів. На п’ятому етапі здійснюється шпатлювання укосів та їх підготовка до фарбування. На шостому етапі здійснюється фарбування укосів. На всіх етапах виконання робіт, якістю їх виконання здійснюватиме контроль батьківський комітет КЗШ №51.

Фотографії