• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

"Центр розвитку дитини та сім'ї на базі КЗШ № 10 "Свідоме батьківство" Відхилений остаточно

Доданий
12.10.2017
Номер
77
Освіта

Створення на базі КЗШ № 10 центру розвитку дитини та сім'ї з метою забезпечення повноцінного психічного, інтелектуального та соціального розвитку дошкільника та молодшого школяра. Забезпечення відродження школи за допомогою здійснення безперервного і доступного зв'язку дошкільної та шкільної освіти.

Автор проєкту
Артем
Артем Бондаренко
Бюджет
341 378 грн
Розрахунок бюджету
Район
Центрально-Міський
Адреса
вул. Чумацька (Єгорова), 6, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Всі учасники педагогічного процесу КЗШ №10: педагоги, батьки, діти за останні роки пережили багато складнощів. Переселення та нелегке проживання на території іншої школи. Боротьбу та повернення в рідні стіни. Рейтинг школи завдяки нестабільності дуже знизився, не всі учні повернулися назад, що помітно сказалося на кількості школярів. Починати завжди складно, але можливо. Педагогічний колектив, пройшовши випробування згуртувався і готовий до вдосконалення та ривку вперед. Наразі відчутна допомога всіх небайдужих і є велике бажання створити нову перспективну школу. «Центр розвитку дитини та сім’ї на базі КЗШ №10 «Свідоме батьківство» може стати початком відновлення школи, завдяки вдосконаленню дошкільної та шкільної освіти в районі та місті. Сприятиме гармонійному інтелектуальному розвитку дошкільника та учня, формуванню свідомого, відповідального батьківства. Саме за таких умов можливе майбутнє школи. Саме за таких умов можливе виховання, підготовка та становлення активних громадян міста. Ключовими цінностями роботи центру є, безумовно, здоров’я, самореалізація, вільна творчість дітей, їх соціалізація. Стратегічною метою «Центру розвитку дитини та сім’ї на базі КЗШ №10 «Свідоме батьківство» є створення сприятливих умов для забезпечення повноцінного психічного, інтелектуального та соціального розвитку дошкільника та молодшого школяра. Підвищення інтелектуального потенціалу учнів школи завдяки досягненню високого рівня надання освітніх послуг школярам та родинам району та міста. Проект в більшості націлений на жителів Центрально-Міського району, які знаходяться в безпосередній близькості до школи. Батьки зацікавлені в тому, щоб школа знаходилася в межах пішохідного доступу до дому. В місті постійно проводиться акція «Увага, діти», але все одно відбуваються ДТП, в яких страждають діти. Тому цілком зрозуміле бажання батьків мати поруч якісний освітній заклад, щоб швидко до нього дістатися. А згодом дозволити дитині це робити самотужки. Наш проект має на меті задовольнити попит на якісну комплексну підготовку дітей 5-7 років до навчання в школі, та забезпечити якісний розвиток та навчання учнів початкових класів завдяки проведенню занять в комфортних умовах з використанням нових освітніх інноваційних методів, технік, технологій. Батьки дошкільників зможуть бути присутніми на заняттях, що дасть змогу оптимізувати процес розвитку та навчання завдяки сумісній роботі в педагога, батьків, дитини. Батьки дітей 5-9 років завжди зможуть отримати якісну психологічну консультацію, підвищити рівень знань про власну дитину, зрозуміти її потреби та здібності. Розроблений проект передбачає безперервність і доступність у єдиній системі освіти, створення належних умов для її реалізації, розрахований на дітей 5-9 років та їх батьків, які проживають в Центрально-Міському районі та безпосередньо в районі КЗШ №10.

Мета проекту

«Центр розвитку дитини та сім’ї на базі КЗШ №10 «Свідоме батьківство» - забезпечити відродження школи за допомогою здійснення безперервного і доступного зв'язку дошкільної та шкільної освіти, створення належних умови для її реалізації, та якісного підвищення. Здійснювати особистісно-орієнтований підхід до кожної дитини, виховувати дошкільника як свідому особистість, оскільки свідомий дошкільник – майбутній школяр, зацікавлений, небайдужий, який хоче діяти, опираючись на власний досвід. Залучити батьків до взаємодії з педагогами школи для розвитку та навчання власних дітей.

Очікувані результати

Короткотривалими результатами є: • широке залучення дошкільників та їх батьків, які зацікавлені в якісній психолого-педагогічній підготовці дітей до школи; • підвищення кількості бажаючих вступити до першого класу школи; • підвищення якості знань та навичок першокласників; • актуалізація пізнавальної активності дошкільників та учнів школи; • осмислення та надання переваги інтелектуальному розвитку дітей, як засобу виховання успішної, конкурентоздатної особистості; • підвищення рівня знань батьків з психології дитини, формування свідомого та уважного ставлення батьків до потреб дитини; • первинне навчання іноземної мови, використовуючи сенситивний період для розвитку мовленнєвих навичок у дітей 5-7 річного віку; • широка інформаційна компанія, щодо сутності проекту та ходу його реалізації у соціальних мережах з метою популяризації важливості проекту місцевого розвитку «Громадський бюджет» для громади міста Кривого Рогу. Перспективні наслідки реалізації проекту: • створення постійно діючого навчально-розвивального центру для дітей 5-9 років; • повноцінне функціонування школи з повним заповненням всіх класів; • налагодження співпраці між педагогами, школярами, батьками, практичним психологом; • функціонування літньої школи підготовки дошкільників до школи; • функціонування постійнодіючого психологічного консультаційного пункту для батьків; • підвищення інтелектуального потенціалу учнів школи, отримання високих навчальних результатів в школі та підвищення кількості переможців районних, міських олімпіад, конкурсів; • створення умов для нарощування інтелектуального потенціалу населення; • підготовка школярів з якісним знанням іноземних мов. Проект має довготривалу перспективу та після закінчення фінансування згортатися не буде. Сторони-учасники проекту дійшли згоди про подальшу співпрацю у рамках реалізації проекту та за його межами, які оформлені відповідними договорами. Для подальшого розвитку проекту, команда проекту планує активно займатися фандрейзингом, з метою залучення спонсорських та інших коштів не заборонених чинним законодавством України.

План заходів з реалізації проекту

Заходи реалізації проекту: - сучасний ремонт навчальної зали та психологічного кабінету (закупівля будівельних матеріалів, заміна вікон, дверей, фарбування стін, підготовка підлоги, тощо); - закупівля та встановлення зручних меблів для дітей та дорослих (столів, стільців, шаф для взуття та одягу, поличок для методичного, навчального, роздаткового матеріалу, канцелярських засобів); - закупівля та облаштування центру сучасною мультимедійною апаратурою, оргтехнікою, комп’ютерною технікою, встановлення програмного забезпечення; - закупівля дидактичних матеріалів, столу та пісочниці, наборів дерев’яних фігурок для пісочної терапії; Методичне забезпечення: - придбання методичної літератури; - поповнення аудіо матеріалів, відеотеки; - оформлення перспективного педагогічного досвіду; - підготовка та випуск іміджевого матеріалу (буклети, брошури, створення сайту); - підготовка якісного роздаткового матеріалу.