• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Енергозберігаюча вентиляція в дитячому садку №306 Відхилений остаточно

Доданий
12.10.2017
Номер
74
Енергозбереження

Вентиляція приміщень в дитячому садку взимку не достатня. Централізована вентиляція не працює. По факту маємо повітря з великим змістом СО2, яке призводить до зниженню активізації розумової діяльності дитини, збільшеної втомливості, , Пропонуємо встановити кімнатну вентиляцію з рекуперацією тепла в ігрових кімнатах і спальнях закладу. Свіже і тепле повітря тепер буде в кожній кімнаті, де є діти.

Автор проекту
Марина
Марина Кайдаш
Бюджет
400 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Центрально-міський
Адреса
вул. Св'ято-Миколаївська (Леніна), 12, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Діти знаходяться в приміщенні дитячого садку по 8 годин. Дуже важливо, щоб вентиляція приміщень, де знаходяться діти була достатньою, з двократним обміном повітря в час. Витяжна і припливна вентиляція давно вийшла з ладу і відновлення не планується. В наслідок цього єдиною можливістю здійснювати вентиляцію приміщень є відкривання вікон. Взимку, цей процес приносить великі втрати тепла і в багатьох випадках не робиться, або провітрюється приміщення не достатньо. По факту маємо повітря з великим змістом СО2, яке призводить до зниженню активізації розумової діяльності дитини, збільшенню втомленості, захворюваності та проявів алергії.

Мета проекту

Реалізація проекту вирішує одразу два важливих завдання: забезпечення виконання вимог Державних санітарних правил і норми влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процессу щодо додержання повітряно – теплового режиму в учбовому закладі та енергомодернізацію будівель ліцею з метою економії споживання енергоресурсів.

Очікувані результати

Результатом реалізації цього проекту буде: достатня вентиляція приміщень де знаходяться діти, більш комфортні умови реалізації навчального процесу, зменшення тепловтрат через віконне провітрювання, зменшення споживання тепла, зменшення оплати за самий дорогий енергоресурс.

План заходів з реалізації проекту

Проект буде реалізован в один етап. Проектування, закупівля обладнання з встановленням і підключенням.

Фотографії