• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Сучасний спортивний майданчик ДВНЗ «КНУ» – можливості для заняття спортом кожному мешканцю міста Відхилений остаточно

Доданий
12.10.2017
Номер
70
Фізична культура і спорт

Сучасний спортивний майданчик це місце для проведення тренувань і турнірів серед студентів, аспірантів, викладачів університету та мешканців міста. Більш того, тут проводяться спортивні заходи не тільки університетського, але і міського рівня. На жаль, з плином часу воно втратило свій безпечний стан і потребує реставрації. Небайдужі викладачі та студенти підготували проект ремонту і удосконалення

Автор проєкту
Ігор
Ігор Послушной
Бюджет
95 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Металургійний
Адреса
вул. Матусевича Віталія (22-го Партз'їзду), 11, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Провідною проблемою на розв’язання якої спрямований проект є небезпека фізичних пошкоджень та травм для студентів та мешканців міста, які займаються спортом на спортивному майданчику ДВНЗ «КНУ».

Мета проекту

Мета проекту організація та створення безпечних умов для занять спортом, проведення змагань та спортивних свят для студентів ДВНЗ «КНУ» та мешканців міста.

Очікувані результати

Короткотривалі результати проекту полягають у тому, що після оновлення покриття буду створена можливість для: – відновлення повноцінних навчальних занять студентів ДВНЗ «КНУ» з фізичного виховання на спортивному майданчику; – проведення заходу «Першість серед студентів гуртожитків ДВНЗ «КНУ»; – занять спортом мешканців міста; – проведення тренувальних занять спортивних гуртків. Перспективні наслідки реалізації проекту полягають у проведенні університетських змагань та спартакіад міста.

План заходів з реалізації проекту

Перелік заходів: – організація спортивного свята «День фізичної культури та спорту»; – організація спартакіад; – організація футбольних та волейбольних змагань; – організація «Міжнародного дня студентського спорту.

Фотографії

Файли