• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Молодіжний центр «Зодіак» ДВНЗ «КНУ» Відхилений остаточно

Доданий
12.10.2017
Номер
69
Робота з молоддю

Сучасні тенденції, що переважають у суспільстві, потребують багатогранного та всебічного розвитку молоді, яка залишить по собі вагомий культурний, науковий та творчий спадок в історії міста. Молодіжний центр "Зодіак" - це саме те місце де молодь матиме можливість розвиватися, займатися художньою самодіяльністю, організовувати різні заходи та івенти, отримувати консультацію та допомогу щодо них.

Автор проєкту
Олександр
Олександр Глінка
Бюджет
95 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Металургійний
Адреса
вул. Героїв АТО (Димитрова), 34, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Головними проблемами є малодоступність всебічного розвитку студентства та молоді міста. Для забезпечення доступності такого розвитку, необхідно організувати спеціалізоване місце з відповідальними особами. Таким місцем може стати молодіжний центр «Зодіак», який матиме ряд напрямів розвитку молоді: культура, дозвілля, наука, туризм, промисловий туризм тощо. Перевагами такого комплексу, є те що на ряду зі студентами ДВНЗ «КНУ» молодь міста матиме змогу долучатися до різних сфер діяльності та робити свій вагомий внесок у розвиток міста.

Мета проекту

Мета проекту: зробити доступним та цікавим культурний розвиток молоді та студентів.

Очікувані результати

До короткотривалих результатів ми відносимо можливість вже у найближчий час після ремонту провести такі заходи як турнір з «Що?Де?Коли?» серед студентів та мешканців міста, здійснити підготовку масштабного концерту «Студентська весна 2018», який є візитною карткою університетів нашого міста. У перспективі ми бачимо розширення та розвиток комплексу, його модернізацію и приведення до багатофункціонального молодіжного простору аналогом якому є простір «Белка» у Київському Політехнічному Інституті. Після закінчення ремонтних робіт комплекс зможе функціонувати необмежений час.

План заходів з реалізації проекту

Перелік заходів: – робота з молоддю за програмою «молодий працівник»; – підготовка до фестивалів студентська осінь і студентська весна, турніри «Що? Де? Коли?»; – дебатні клуби та тематичні вечори. Результати реалізації: – організація тренувань та репетицій; – залучення молоді до активної участі у суспільних та державотворчих процесах; – проведення відкритих лекторіїв з викладачами та видатними діячами культури, науки та спорту.

Фотографії

Файли