• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Капітальний ремонт вул Орлине гніздо з улаштуванням бетонного покриття та заміни зовнішнього освітле Брав участь

Доданий
12.10.2017
Номер
60
Благоустрій

Проект «Капітальний ремонт вул. Орлине гніздо з улаштуванням бетонного покриття та заміни зовнішнього освітлення» передбачає ремонт дорожнього покриття . Існуюче покриття становить перешкоду для пішоходів та ускладнює заїзди для служб швидкого реагування. Заміна зовнішнього освітлення надасть змогу впровадити енергоефективні заходи системи електроживлення вул. Орлине гніздо.

Автор проєкту
Оксана
Оксана Ляшенко
Бюджет
1 315 750 грн
Розрахунок бюджету
Район
Центрально-Міський
Адреса
Орлине гніздо вулиця, Центрально-Городской район, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Існуюче покриття становить перешкоду для пішоходів та ускладнює заїзди для служб швидкого реагування. Заміна зовнішнього освітлення надасть змогу впровадити енергоефективні заходи системи електроживлення вул Орлине гніздо

Мета проекту

Підвищення якості дорожнього полотна проїзної частини дороги та заміна зовнішнього освітлення для створення умов безперешкодного та безаварійного автомобільного та пішохідного руху.

Очікувані результати

В результаті проведення ремонту буде забезпечено безпеку та комфорт руху, значною мірою підвищиться рейтинг вулиць за такими показниками як зручність пересування, безперешкодне та швидке надання послуг службами швидкого реагування , а також здійснення активного громадсько- політичного життя населення.

План заходів з реалізації проекту

На підготовчому етапі, який буде відбуватися після перемоги у конкурсі, планується: створити робочу групу проекту, яка складатиметься з представників гол.розпорядника коштів, автора проекту та представників вулиці, укласти договір на реалізацію проекту з гол.розпорядником коштів, визначити у відповідальності до Закону організацію, виконавця робіт, розробка ПКД, технічне обстеження, експертиза проекту, капремонт з улаштування бетонного покриття та заміна приладів освітлення, організація свята відкриття.