• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Мистецький простір Криворізької гімназії № 91 "Відкрита сцена" Реалізований

Доданий
11.10.2017
Номер
57
Культура

Прогресивна учнівська молодь КГ № 91 ініціює й продукує надзвичайно сміливі, потужні модерні заходи. Приміщення актової зали гімназії не може пропонувати умови для реалізації учнівських талантів й ідей. Крім того, гімназія давно стала осередком громадського життя мешканців Саксаганського району. Ми хочемо йти в ногу з часом. Тож ремонт актової зали, створення арт-простору-нагальна потреба.

Автор проєкту
Наталя
Наталя Мосолова
Бюджет
1 312 690 грн
Розрахунок бюджету
Район
Саксаганський
Адреса
вул. Генерала Радієвського (Тинка), 48, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Створення культурно-просвітницького простору на базі актової зали та прилеглих локацій Криворізької гімназії № 91

Мета проекту

Створення сучасного центру громадського життя закладу та мікрорайону в цілому шляхом ремонту, осучаснення, оформлення актової зали гімназії та прилеглих локацій.

Очікувані результати

1.Покращення естетичних умов для розвитку системи додаткової освіти. 2. Активізація роботи секцій, гуртків естетичного, науково-просвітницького, профорієнтаційного спрямування. 3.Підвищення ефективності використання матеріальної бази гімназії для розширення комунікаційних можливостей як гімназистів, так і громади мікрорайону.

План заходів з реалізації проекту

1. Здійснення ревізії та інвентаризації актової залт та прилеглих приміщень. 2.Проведення підготовчих та організаційних робіт. 3.Проведення ремонтно-будівельних робіт. 4.аналіз результатів та підбиття підсумків.

Фотографії