• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Прозоре тепло школі Брав участь

Доданий
11.10.2017
Номер
52
Енергозбереження

Якщо проект буде реалізований, то приміщення навчально-виховного комплексу будуть комфортними для навчання, виховання та розвитку учнів. Це допоможе знизити тепловитрати у зимовий період за рахунок збереження тепла, довести до належного рівня показники шумоізоляції, підвищити рівень здоров’я учнів, вчителів, поліпшити мікроклімат у школі, покращити естетичний вигляд будівлі навчального закладу.

Автор проєкту
Світлана
Світлана Остапенко
Бюджет
1 324 295 грн
Розрахунок бюджету
Район
Довгинцівський
Адреса
вул. Симонова, 12, Кривий Ріг

Опис

Проблема

1.Кількість фізично слабких дітей шкільного віку з кожним роком зростає. 2.У зимовий період завжди підвищується рівень захворювання учнів на 10-15%. 3.Більш ніж за 25 років експлуатації дерев'яні вікна стали непридатними для подальшого використання, результатом чого є активний відток тепла з приміщень навчально-виховного комплексу і, як наслідок, холодні, вологі навчальні кабінети з температурою повітря у зимовий період близько 10 градусів та відчутні для учнів протяги. 4.Вікна розсохлися, місцями спорохніли, стулки провисли, втратили свою геометрію, елементи коробок почали викривлятися, що призвело до заклинювання окремих стулок та фрамуг. Тому застарілі вікна стали травмонебезпечним об’єктом у школі. 5.Фурнітура для закривання вікон та гвинтових стяжок, що з'єднують зовнішні та внутрішні стулки, вийшла з ладу. В результаті у вікнах та місцях примикання їх до зовнішніх стін з'явилися щілини шириною від 3 до 15 мм. Всі ці дефекти унеможливлюють відкривання вікон для провітрювання та миття їх із зовнішньої сторони.

Мета проекту

Мета: створення комфортних температурних умов для навчання та збереження здоров’я всіх учасників навчально-виховного процесу; зменшення витрат енергоресурсів для забезпечення належного температурного режиму у навчальному закладі; зменшення кількості респіраторних та вірусних захворювань серед учнів та працівників закладу.

Очікувані результати

Реалізація проекту дасть можливість: забезпечити економію бюджетних коштів, адже сучасні вікна на 20-25% зберігають витрати енергії на обігрів; знизити тепловтрати у зимовий період на 65-70% за рахунок раціонального і ефективного використання тепла; зберегти тепло та зменшити вологість в осінньо-зимовий період; зменшити нагрівання приміщень в спекотні дні восени, навесні та влітку утримуючи прохолоду в кабінетах; провітрювати приміщення завдяки функціональності вікон; довести до належного рівня показники шумоізоляції в навчальних кабінетах, що дозволить надавати якісні освітні послуги (учням та педагогам бути зосередженими на навчанні під час проведення уроків); створити умови для підвищення рівня здоров’я учнів та вчителів за рахунок мінімізації протягів з віконних рам; поліпшити мікроклімат у навчально-виховному комплексі; покращити естетичний вигляд будівлі навчального закладу; батькам не хвилюватись за перебування дітей в неналежних умовах навчання; учням розвивати свідоме ставлення до проблем економного енергоспоживання та звички щодо використання енергоресурсів у школі.

План заходів з реалізації проекту

Перелік заходів: 1.Демонтаж старої конструкції вікон. 2.Встановлення енергозберігаючих металопластикових вікон, підвіконня, зливів. 3.Облаштування відкосів, шпаклювання підвіконня. 4.Вивіз демонтованих вікон.

Фотографії