• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Безпечна дорога додому Відхилений остаточно

Доданий
01.10.2017
Номер
5
Благоустрій

Проект направлений на розв’язання проблеми відсутності пішохідних доріжок навколо багатоквартирного житлового будинку через який проходять мешканці інших будинків, освітлення даного місця та встановлення урн для збору сміття.

Автор проєкту
Інна
Інна Гавриленко
Бюджет
216 895 грн
Розрахунок бюджету
Район
Інгулецький
Адреса
просп. Перемоги, 55, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Проблема яка може бути розв’язана після реалізації проекту є дуже актуальною, так як в Інгулецькому районі м. Кривого Рогу є розташовані три будинки в крайній точці, які не пов’язані з іншою частиною району жодною культурною пішохідною алеєю, відсутнє освітлення, навколо будинку самопротоптані стежки, амброзія више людського зросту та очерет.

Мета проекту

Мета проекту – це будівництво пішохідної освітленої алеї для мешканців віддалених будинків Інгулецького району м. Кривого Рогу.

Очікувані результати

Проект направлений на довготривалі результати, дана алея буде слугувати не одному поколінню мешканців м. Кривого Рогу. Зникне одне із найнебезпечніших місць концентрації злочинців та наркоманів в районі. Після закінчення фінансування проект матиме можливість далі існувати та розвиватися завдяки навколо розташованим ОСББ, які зобов’язуються проводити поточні ремонти та прибирання даної території.

План заходів з реалізації проекту

Очищення території від засмічення, вирубка заростів, покіс бур’янів, збирання та вивезення сміття; розмітка території; закупівля будівельних матеріалів; доставка будівельних матеріалів; засипка території під укладку плитки; встановлення бордюрів; встановлення ліхтарів дворового освітлення; закупка та встановлення урн; висадка зелених насаджень.