• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Мобільний Street Workout Реалізований

Доданий
11.10.2017
Номер
43
Фізична культура і спорт

В рамках реалізації проекту планується придбання мобільного обладнання для занять Street Workout, яке надасть можливість організовувати змагання з цього виду спорту в місцях масового відпочинку людей. Це сприятиме значній популяризації цього виду спорту, його подальшому розвитку, організації активного дозвілля, формування стійкої мотивації здорового способу життя серед дітей та молоді.

Автор проєкту
Марина
Марина Хорькова
Бюджет
90 250 грн
Розрахунок бюджету
Район
Інгулецький
Адреса
вул. Романової Груні, 21А, Кривий Ріг

Опис

Проблема

На даний час особливу увагу привертає до себе погіршення фізичного і соціального здоров`я підростаючого покоління, наслідком чого є високий рівень захворюваності та протиправна поведінка. Можливість докорінної зміни ситуації, що склалася, пов'язана з розробкою і проведенням фізкультурно-оздоровчих, спортивно-масових і змагальних заходів, їх пропагандою і популяризацією серед дітей, підлітків та молоді. Street Workout є популярним видом спорту в Інгулецькому районі. Інгулецькі любителі цього нового виду спорту є активними учасниками районних та міських змагань. Реалізація проекту дасть можливість організовувати змагання зі Street Workout в місцях масового відпочинку населення, що сприятиме значній популяризації цього виду спорту, його подальшому розвитку, а також організації змістовного та активного дозвілля дітей, підлітків та молоді, формування у них стійкої мотивації здорового способу життя. Також в результаті має зменшитися кількість дітей групи ризику в районі і місті.

Мета проекту

Метою проекту є створення умов для проведення змагань зі Street Workout у місцях масового відпочинку населення (площі, сквери), популяризація та розвиток цього виду спорту, організація корисного та змістовного дозвілля дітей, підлітків та молоді. Для реалізації проекту необхідно: - проведення загального аналізу та порівняння з вибору обладнання; - складання кошторисної документації; - придбання мобільного обладнання Street Workout; - організація та проведення відкритого турніру зі Street Workout з використанням мобільного обладнання Street Workout. Даний проект відповідає п.3.7.1.1 Положення – «…проведення заходів у сферах охорони здоров'я, культури, фізичної культури і спорту, роботи з молоддю». Технологія досягнення цілей 1. Провести загальний аналіз та порівняння з вибору обладнання. 2. Визначитись із постачальниками обладнання та спортивного інвентарю. 3. Придбати обладнання. 4. Доставити обладнання. 5. Організувати та провести відкритий турнір зі Street Workout з використанням мобільного обладнання Street Workout.

Очікувані результати

Придбання мобільного обладнання Street Workout дасть можливість проводити змагання з воркауту не тільки на спортивних майданчиках, але й у місцях масового відпочинку людей: у парках, скверах, на центральній площі, що буде особливо цікавим під час проведення районних свят, тижня дворового спорту. Це у свою чергу сприятиме популяризації та розвитку цих видів спорту. Значно підвищиться популярність Street Workout серед населення Інгулецького району. Відбудеться організація змістовного та активного дозвілля дітей, підлітків та молоді, буде створена їх стійка мотивація до активного заняття спортом, зокрема воркаут, покращиться їх фізична форма.

План заходів з реалізації проекту

1. Проведення загального аналізу та порівняння з вибору спортивного обладнання – мобільного обладнання для занять Street Workout. 2. Придбання спортивного обладнання – мобільного обладнання для занять Street Workout. 3. Передача спортивного обладнання – мобільного обладнання для занять Street Workout на баланс ДЮСШ №2.

Фотографії