• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Впровадження автоматизованої бібліотечної інформаційної системи «УФД/Бібліотека» у бібліотеки міста Брав участь

Доданий
11.10.2017
Номер
38
Культура

За допомогою даної системи КЗК «Міська бібліотека для дорослих» КМР створить власний електронний каталог з базою даних книжкового фонду, внаслідок чого кожен мешканець на відділеному доступі зможе здійснювати пошук книг, як за допомогою персонального комп’ютера, так і за допомогою смартфону. Дана система автоматизує усі технологічні бібліотечні процеси та покращить бібліотечне обслуговування.

Автор проєкту
Алла
Алла Наумцева
Бюджет
123 500 грн
Розрахунок бюджету
Район
Саксаганський
Адреса
просп. Гагаріна, 27А, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Динамічні зміни сучасного суспільства у зв’язку з глобальною інформаційною революцією та стрімкий інформаційний потік потребують від бібліотеки постійного руху, щоб відповідати потребам сучасної громади і бути значущою культурно-освітньою установою. Щоб зберегти бібліотеку як інформаційно-культурний центр, при цьому залишивши їй функціональні завдання, необхідно впровадити автоматизацію бібліотечних процесів для забезпечення інформацією користувачів через мережу Інтернет, відкритий доступ до електронного каталогу та бази даних бібліотечного фонду.

Мета проекту

Впровадження автоматизованої бібліотечної інформаційної системи в роботу КЗК «Міська бібліотека для дорослих» КМР, створення електронного каталогу та в подальшому електронної бази читачів, обліку документовидачі та відвідування, удосконалення роботи бібліотеки шляхом використання електронно-інформаційних ресурсів та відповідності сучасним вимогам, а також організація інноваційної успішної діяльності бібліотек.

Очікувані результати

В результаті реалізації проекту очікується:  максимальне задоволення інформаційних потреб громади;  залучення нових користувачів шляхом відкритого доступу до електронної бази даних;  створення електронного каталогу та відкритої бази даних фонду;  впровадження інформаційних технологій у бібліотечну справу в місті;  трансформація публічної бібліотеки в сучасний інформаційний центр;  удосконалення та спрощення збирання, систематизації та збереження інформації;  підвищення професійної компетентності бібліотечного персоналу;  впровадження інноваційної діяльності у роботу бібліотек КЗК «Міська бібліотека для дорослих» КМР відповідно до вимог сучасності. Впровадження нових інформаційних технологій відкриє реальні можливості для ефективних шляхів розвитку бібліотеки та якісного інформаційного обслуговування користувачів в режимі on-line. Цільова група, на яку спрямовані результати виконання проекту – мешканці міста Кривого Рогу. Проект «Впровадження автоматизованої бібліотечної інформаційної системи «УФД/Бібліотека» – нові можливості для розвитку бібліотек Кривого Рогу» є актуальним та доцільним в умовах соціальних та інформаційних змін та викликів ХХІ століття.

План заходів з реалізації проекту

Придбати та встановити ліцензійне програмне забезпечення (автоматизовану бібліотечну інформаційну систему «УФД/Бібліотека»). Придбати комп'ютери (системний блок, монітор, мишка, клавіатура) - 3 шт. та подовжувачі до них – 4шт. Придбати та встановити програмне забезпечення (операційну систему Windows 7) – 3 шт. Забезпечити обслуговування програми на сервері ТОВ «Український фондовий дім». Організувати навчання бібліотечних працівників роботі в АБІС.