• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Казкове містечко для малят Реалізований

Доданий
10.10.2017
Номер
27
Благоустрій

Однією з першорядних проблем нашого буття є проблема виховання психічно та фізично здорового покоління. Одним з важливих елементів її вирішення є створення умов для здорового дозвілля. Буття дітей повинно бути яскравим, насиченим приємними емоціями. Саме тому існує необхідність створення сучасного дитячого ігрового майданчика, який відповідає запитам дітей і нормам безпеки.

Автор проекту
Вікторія
Вікторія Непомяща
Бюджет
93 100 грн
Розрахунок бюджету
Район
Довгинцівський
Адреса
вул. Лісового, 9А, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Основною проблемою, на вирішення якої направлено проект є невідповідність існуючого стану облаштування дитячих ігрових майданчиків закладу сучасним вимогам безпеки та виховання дітей. Садочок являється осередком культурного життя, платформою для розвитку, навчання й виховання підростаючого покоління мікрорайону. В той же час, в нашому закладі, який був побудований понад 25 років, за роки експлуатації жодного разу не проводилась модернізація дитячих майданчиків. З часом конструкції стали непридатними для використання. Батьки бажають спокійно працювати й бути впевненими, що їх діти знаходяться в безпечних та комфортних умовах. Саме тому існує необхідність створення сучасного дитячого ігрового майданчику, який відповідає запитам дітей і нормам безпеки. Зазначимо, що у закладі виховується 125 дітей, які перебувають у закладі понад 9 годин та потребують безпечних умов для рухливих ігор. Інноваційною складовою проекту є використання натуральних матеріалів, з яких будуть виготовлені ігрові модулі.

Мета проекту

Метою проекту є сучасний благоустрій КЗ «ДНЗ (ясла-садок) №133» шляхом встановлення сучасного дитячого ігрового майданчика протягом 2018р. з дотриманням бюджету у 98000, 00 грн. Впровадження проекту сприятиме створенню безпечних умов для виховання дітей. Використання натуральних матеріалів для виготовлення ігрових модулів зробить майданчик абсолютно безпечним для дітей та надійним в експлуатації. Це буде відносною інновацією, оскільки існуючі на мікрорайоні дитячі майданчики виготовлені з синтетичних матеріалів.

Очікувані результати

Реалізація проекту дозволить проводити з дітьми цікаві квести, ігри та забави; у дітей з’явиться можливість розвивати навички стрибків та бігу, гратись на свіжому повітрі на сучасному ігровому майданчику; посилення позитивного іміджу закладу та міста через покращення естетичного вигляду ігрового обладнання.

План заходів з реалізації проекту

Для досягнення поставленої мети необхідно виконати наступний план заходів з реалізації проекту: 1. Згуртувати педагогічний колектив та родини вихованців для досягнення спільної мети – виготовлення дизайн-проекту казкового містечка. 2.Підготовка місця для встановлення ігрового майданчика. 3.Виготовлення дерев'яних модулів майданчика. 4.Монтаж ігрового обладнання. 5.Організація свята відкриття Казкового містечка для малят.

Фотографії