• До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

"Хай засвітить сонечко у нові віконечка" Брав участь

Доданий
09.10.2017
Номер
25
Енергозбереження

Заміна вікон на енергозберігаючі у КЗ "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №249 Криворізької міської ради

Автор проекту
Бюджет
332 371 грн
Розрахунок бюджету
Район
Саксаганський
Адреса
вул. Ярослава Мудрого (Брозовського Отто), 4, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Реалізація Проекту дозволить вирішити ряд проблем: • збереження здоров'я дошкільників; • відсутність потреби в проведенні ремонтних робіт (фарбування вікон); • збереження тепла в приміщенні; • зменшення бюджетних витрат на енергоносії; • естетичний вигляд дитячого закладу.

Мета проекту

Головною метою проекту є впровадження енерго - та ресурсозбереження в Комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №249» КМР шляхом заміни склопакетів на металопластикові, що в свою чергу сприятиме економії бюджетних коштів на теплоенергії.

Очікувані результати

Проект є сталим, оскільки його результати будуть корисними для дітей та працівників закладу. Внаслідок реалізації проекту зменшаться комунальні витрати на утримання навчального закладу: будівля садочка потребуватиме меншу кількість теплоенергії у зв’язку з тим, що в середньому температура повітря в приміщенні закладу підвищиться на 3-4°С. Відбудеться економія витрат бюджетних коштів на поточні ремонти: ремонт та фарбування віконних рам, заміна скла, щосезонне утеплення. Проект дозволить оновити фасад будівлі та надасть естетичного вигляду віконним отворам приміщення. В результаті реалізації проекту у закладі буде замінено 48 вікон (103,27 кв. м.)

План заходів з реалізації проекту

Заходи проекту. Реалізація Проекту із заміни вікон виконується в кілька етапів. На першому етапі, на підставі проектно-кошторисної документації, складеної до початку реалізації проекту, здійснюється демонтаж старих віконних рам зі склом та віконних коробок. На другому етапі готуються віконні отвори для монтажу метало пластикових блоків. На третьому етапі здійснюється монтаж метало пластикових блоків з встановленням склопакетів та підвіконь. На четвертому етапі здійснюється утеплення та облицювання укосів. На п’ятому етапі здійснюється шпатлювання укосів та їх підготовка до фарбування. На шостому етапі здійснюється фарбування укосів.

Фотографії