• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Дивосвіт - країна мрій Брав участь

Доданий
09.10.2017
Номер
20
Освіта

Комунальний позашкільний навчальний заклад центр дитячої та юнацької творчості "Дивосвіт" КМР сучасна освітня установа, в якій навчаються діти ЗНЗ Покровського району. В ході реалізації проекту планується капітальний ремонт та сучасне облаштування актової зали ЦДЮТ "Дивосвіт"КМР, як осередку проведення міських та районних масових заходів, занять гуртків хореографічного профілю.

Автор проекту
Світлана
Світлана Бойко
Бюджет
361 950 грн
Розрахунок бюджету
Район
Покровський
Адреса
мкрн. Зарічний 5-й, 11А, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Основною проблемою, на вирішення якої спрямовано проект, є невідповідність існуючого стану актової зали КПНЗ « Центр дитячої та юнацької творчості «Дивосвіт» сучасним естетичним вимогам та потребам сьогодення. Центр дитячої та юнацької творчості «Дивосвіт» – комплексний позашкільний навчальний заклад. В ньому здобувають позашкільну освіту більше 1000 вихованців (1069). Робота ЦДЮТ «Дивосвіт», як позашкільного навчального закладу, спрямована на виховання громадян України, виявлення та розвиток їх творчих та інтелектуальних здібностей, підготовку до громадської та професійної діяльності. Пріоритетним напрямком роботи закладу визначено естетичне виховання. Центр дитячої творчості "Дивосвіт" – є районним координаційно-методичним центром з питань виховної роботи за наступними напрямами: з естетичного виховання; з обдарованими дітьми; з дитячими об'єднаннями; з дитячими ЗМІ; з соціально-профілактичної роботи. Специфікою закладу є велика кількість масових заходів різних рівнів (планові заходи центру,районні та міські конкурси) тощо,які проводяться на базі центру. В літній період заклад є центром дозвілевої діяльності для пришкільних таборів району. Учні пришкільних таборів щоденно задіяні в масових заходах, гурткових заняттях, благодійних акціях, які проводяться в закладі. У 2016-2017 навчальному році було проведено 58 масових заходів учасниками яких стали вихованці центру, учні шкіл району та міста,батьки,педагоги,громадські організації,діти з особливими потребами тощо. Всього близько 10 000 учасників. Осередком проведення всіх масових заходів, занять гуртків хореографічного профілю є актова зала. У залі протікає покрівля, старі нещільні вікна, розбиті меблі, немає сцени та технічного оснащення.

Мета проекту

Метою проекту є капітальний ремонт та облаштування актової зали комунального позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості «Дивосвіт» Криворізької міської ради, що знаходиться на 5 Зарічному мікрорайоні,будинок 11-б протягом 2018 року з дотриманням бюджету у 381 000 грн. Інноваційною складовою проекту є залучення гуртківців до процесу оформлення та дизайну актової зали, що надасть можливість дітям реалізувати свої творчі здібності та інтереси, а навчання матиме більш прикладний характер. Проект відповідає пріоритетному напряму конкурсу, визначеному у пункті 3.7.2 за другою категорією – інститути громадянського суспільства, благодійні організації та фізичні особи, у сферах: п. 3.7.2.8 - підтримки інноваційних методів освіти та виховання зростаючого покоління, створення умов для нарощування інтелектуального потенціалу населення.

Очікувані результати

Створення позитивного іміджу закладу через покращення естетичного вигляду актової зали під час проведення районних та міських масових заходів, співпраці з громадськими організаціями, ЗНЗ Покровського району та міста; залучення до занять в сучасно обладнаному залі дітей з особливими потребами; підвищення рівня виконавської майстерності у гуртках вокального та хореографічного профілю центру.

План заходів з реалізації проекту

1. На підготовчому етапі, який буде відбуватися після перемоги у Конкурсі, планується: 1.1. провести ярмарку ідей на кращий ескіз з оформлення актової зали, з голосуванням та обговоренням результатів на сайті центру; 1.2 створити робочу групу проекту, яка складатиметься з представників головного розпорядника коштів, автора проекту та адміністрації закладу. 2. На етапі реалізації проекту планується: 2.1. розробка проектно - кошторисної документації; 2.2. капітальні роботи по ремонту актової зали: - демонтаж існуючого оформлення залу; - ремонт покрівлі; - заміна вікон та реконструкція стіни зали; - заміна електрообладнання та освітлення; - капітальний ремонт стелі та стін; - заміна лінолеуму; - побудова та обладнання сцени; - облаштування глядацької зали (інтер’єрне оформлення та стільці); - заміна дверей; - технічне оснащення зали (музичне та акустичне,мультимедійне та світодіодне); 2.3.проведення інформаційної кампанії під час реалізації проекту шляхом інформування громадськості на сайті «Громадський проект», сайті закладу , в засобах масової інформації та на батьківських зборах.