• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Здорова дитина -здорова країна (ремонт спортивної зали Криворізької гімназії № 49) Реалізований

Доданий
05.10.2017
Номер
18
Освіта

Проект спрямований на упорядкування спортивної бази Криворізької гімназії № 49, ремонт спортивної зали, реалізацію довгострокової програми оздоровлення дітей, організацію сімейного дозвілля, параолімпійських змагань для дітей та дорослих .
Для ремонту спортивної зали та придбання необхідного спортивного обладнання та інвентарю необхідно 210 527 грн, з яких 200 000 грн з міського бюджету.

Автор проєкту
Людмила
Людмила Тимофєєва
Бюджет
200 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Покровський
Адреса
вул. Шурупова, 1, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Перешкодою для реалізації програми оздоровлення дітей гімназії, залучення родин до сімейного дозвілля, організації спортивних змагань, родинних свят, спартакіад для дітей і дорослих з обмеженими можливостями є аварійний стан спортивної зали, відсутність необхідного спортивного обладнання і інвентарю. Проект спрямований на здійснення ремонту спортивної зали та придбання необхідного спортивного обладнання і інвентарю. Проектом будуть охоплені 700 учнів Криворізької гімназії № 49, їх батьки, члени громади з обмеженими можливостями (~ 2500 людей).

Мета проекту

Метою проекту є реалізація довгострокової програми оздоровлення учнів гімназії та членів громади, залучення їх до здорового способу життя, організація активного спортивного життя людей з обмеженими можливостями. Першочерговими завданнями є ремонт спортивної зали, придбання необхідного спортивного обладнання і інвентарю. Проект відповідає таким пріоритетним напрямам як 3.7.2.6 створення умов для розвитку спорту та ведення здорового способу життя; 3.7.2.7 підтримки соціально незахищених верств населення, у тому числі людей з особливими потребами, учасників антитерористичної операції на сході України.

Очікувані результати

Короткотривалі результати: ремонт спортивної зали, придбання необхідного спортивного обладнання і інвентарю. Довготривалі результати: реалізація програми оздоровлення дітей гімназії, залучення родин до сімейного дозвілля, організації спортивних змагань, родинних свят, спартакіад для дітей і дорослих з обмеженими можливостями. Проект буде функціонувати після завершення фінансування в рамках конкурсу. Учні та члени педагогічного колективу будуть підтримувати спортивну залу, спортивне обладнання і інвентар в належному стані.

План заходів з реалізації проекту

Для реалізації проекту необхідно здійснити такі заходи: • Виготовлення проектно-кошторисної документації • Придбання будівельних матеріалів • Ремонт стелі спортивної зали • Придбання необхідного обладнання і інвентарю Проведені заходи дозволять використовувати спортивну залу і інвентар для проведення спортивних змагань, занять учнів і членів громади в спортивних секціях і гуртках.