• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • До закінчення залишилось
  Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Модернізація системи опалення шляхом встановлення ІТП в КЗШ №26» Брав участь

Доданий
13.10.2017
Номер
157
Енергозбереження

Для забезпечення стабільного опалення в загальноосвітній школі, яка підключена до центральної опалювальної системи, зменшення витрат на опалювання, та економного витрачання теплоносіїв потрібно провести модернізацію уже існуючої системи теплопостачання, подолати негативні сторони застарілого централізованого опалення.

Автор проекту
Ольга
Ольга Барадуля
Бюджет
365 741 грн
Розрахунок бюджету
Район
Металургійний
Адреса
вул. Бизова Володимира (Якіра), 7А, Кривий Ріг

Опис

Проблема

На жаль система опалення, як і в багатьох інших установах дуже застаріла, вона не дає змоги регулювати температуру в залежності від добової температури повітря, в результаті витрачається багато зайвих коштів. В даний час система опалення повністю розбалансована. Половина приміщення обігрівається, а в іншій повністю холодні стояки. Це викликає дискомфорт у роботі.

Мета проекту

Модернізація системи опалення у загальноосвітній школі № 26, економія бюджетних коштів на опалення.

Очікувані результати

ІТП є одним із основних заходів модернізації системи опалення. Тільки таким чином, а саме використовуючи енергозберігаючі технології, ми зможемо отримати належні умови для роботи учителів та учнів. Встановлення сучасного теплового пункту це перший крок до економії тепла та заощадження коштів. Результат від цього проекту оцінюється в опалювальний період 2018-2019 року. Встановивши ІТП з’явиться можливість задавати необхідну температуру та тиск в системі, яку можна регулювати, в залежності від годин доби та температури повітря, виключиться можливість аварійних ситуацій.

План заходів з реалізації проекту

Провівши термомодернізацію системи опалення, частково замінивши труби системи опалення ми зможемо досягти належного рівня опалення у приміщенні, заощаджуючи при цьому кошти.