• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

"Від здорового способу життя - до здорової нації" Реалізований

Доданий
13.10.2017
Номер
153
Фізична культура і спорт

Придбання та встановлення сучасного комплексно-ігрового спортивного майданчику на території Криворізької загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів №41 Криворізької міської ради Дніпропетровської області (вул. Співдружності, 44а)

Автор проєкту
Леонід
«Асоціація футзалу Кривого Рогу»
Леонід Філевич
Бюджет
1 398 399 грн
Розрахунок бюджету
Район
Саксаганський
Адреса
вул. Співдружності, 44А, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Саксаганський район є одним з густонаселених районів міста Кривого Рогу, переважну частину якого складають діти, підлітки та молодь, які у вільний від навчання та роботи час, потребують змістовного дозвілля та зайнятості, використовуючи ігрові види спорту.На теперішній час середнаселеннямістадомінуючими та найпопулярнішими видами спорту є ігрові, які не тількирозвиваютьфізичний стан особистості, але й виховуютькомандний дух та волю до перемоги колективногонапрямку. Аналізуючипроведене в районісоціальнеопитуваннящодозайнятостінаселення у вільнийвідроботи та навчання час, 80% респондентіввисловились за підтримкусвоєїфізичноїформи за рахунокведення здорового способу життя, займаючисьфізкультурно-оздоровчою та спортивно-масовоюдіяльністю, з яких 50% населеннязаймаютьсягруповимиігровими видами спорту, 30% населення –індивідуальними видами спорту. І лише 20% населеннявважають за кращезвичайнийдомашнійвідпочинокпісля трудового дня. При реалізації, проект буде мати позитивний вплив на свідомість дітей, підлітків та молоді, які зможуть відмовитися від шкідливих звичок та вести здоровий спосіб життя, що зробить їх змістовне дозвілля більш привабливим та зменшить кількість дітей групи ризику, і, можливо, серед них з’являться нові Олімпійські чемпіони, нові українські зіркові спортсмени. У зв’язку з тим, що даний майданчик занедбаний, мешканці прилеглих будинків не мають змогу повноцінно займатися спортом, а на його території збираються постійно антисоціальні елементи, які постійно розпивають алкоголь та руйнують огорожу майданчика. При реалізації, проект буде мати позитивний вплив на свідомість дітей, підлітків, молоді та дорослих, які зможуть відмовитися від шкідливих звичок і вести здоровий спосіб життя, що зробить їх змістовне дозвілля більш привабливим та зменшить кількість дітей групи ризику. Тому встановлення сучасного комплексного-ігрового спортивного майданчику, дозволить вирішити двійну проблему: організацію спортивного дозвілля мешканців та благоустрій території.

Мета проекту

Головною метою проекту є створення сучасного комплексно-ігрового спортивного майданчика для всебічного розвитку,культурного і активного відпочинку, занять спортом. Проект має соціально-економічну спрямованість, є реальна можливість його виконання. В реалізації цього проекту зацікавлені мешканці районутавихованці Криворізької загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів №41 Криворізької міської ради Дніпропетровської області.

Очікувані результати

Основним результатом реалізації даного проекту безумовно стане створення вуличного сучасного комплексно-ігрового спортивного майданчику для забезпечення умов проведення спортивних змагань залучаючи населення всіх вікових категорій. Популяризація здорового способу життя та переорієнтація суспільних інтересів громади на спорт та активний спосіб життя. Зменшення тенденцій серед молоді щодо вживання алкоголю, тютюну, наркотиків та комп’ютерної залежності. На зазначеному сучасному майданчику можливе залучення дітей з особливими потребами, що в свою чергу буде сприяти адаптуванню у середовищі однолітків, та дасть їм можливість відчувши себе його рівноправними членами спільноти, сприяти їх творчій реалізації та всебічному розвитку, навчити їх вірити у свої сили та можливості. Автор проекту вважає, що основним результатом впровадження проекту будереальне покращення якості життя громади: забезпечення доступності до спортивного об’єкту. Сталість результатів планується досягти за рахунок постійної експлуатації майданчика для проведення різноманітних міських, районних, мікрорайонних спортивних заходів. 2016 рік для України став роком великої перемоги наших параолімпійців, тож заняття спортом на сучасному ігровому спортивному майданчику сприятиме розвитку ігрових видів спорту та стане першим кроком багатьох юних мешканців міста до олімпійських висот. Автор проекту вважає, що основним результатом впровадження проекту будереальне покращення якості життя громади: забезпечення доступності до спортивного об’єкту та навчально-виховного процесу закладу освіти. Сталість результатів планується досягти за рахунок постійної експлуатації майданчика для проведення різноманітних міських, районних, мікрорайонних спортивних заходів.

План заходів з реалізації проекту

1.На підготовчому етапі, який буде відбуватися у разі перемоги у Конкурсі, планується: - створити робочу групу проекту, яка буде включати в себе представників головного розпорядника коштів, громадськості та балансоутримувача; - скласти план реалізації проекту; - укласти договір на реалізацію проекту з головним розпорядником коштів після проведення закупівлі згідно з Законом України «Про публічні закупівлі» за допомогою електронних систем; - визначити організацію виконавця встановлення сучасного комплексно-ігрового спортивного майданчика та здійснення закупівлі спортивного обладнання. 2. На етапі реалізації проекту планується: - підготувати майданчик для обладнання (демонтаж металевої огорожі); - здійснити закупівлю необхідних матеріалів, обладнання, лавок, огороджувальноїконструкціїта їх монтаж і встановлення на майданчику; - організувати урочисте відкриття сучасного комплексно-ігрового майданчика.

Фотографії