• До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Організація і проведення змагань чемпіонату міста з футзалу ГО "АФКР" Відхилений остаточно

Доданий
13.10.2017
Номер
149
Фізична культура і спорт

Підтримка справи розвитку фізичної культури та спорту в місті, організація повноцінного дозвілля для місцян, підготовка кваліфікованих спортсменів, які б гідно захищали честь міста на всеукраїнських змаганнях.

Автор проекту
Леонід
«Асоціація футзалу Кривого Рогу»
Леонід Філевич
Бюджет
297 218 грн
Розрахунок бюджету
Район
Саксаганський
Адреса
Кривий Ріг, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Місією спорту взагалі, і -футзалу зокрема, є приваблення людей до здорового способу життя.Тисячи осіб різного віку ( з шести років до 60+), соціального статусу та статі грають в нашому місті у футзал, ні в одній громадській організації спортивного напрямку в місті не має такої кількості учасників, яка є в “Асоціації футзалу Кривого Рогу”. Чотири дорослих, три дитячо-юнацьких ліги, ветеранська, жіноча та студентська ліга, жодна організація в місті, окрім Асоціації, не проводить нічого подібного. Змагання проводяться у спортивних залах міста, які є комунальною та державною власністю. Чемпіонати мають різний термін проведення та сягають від трьох до дев’яти місяців, з вересня по травень включно.

Мета проекту

Головною метою проекту є задоволення потреб мешканців міста в розвитку фізичної культури та спорту, цікавого і культурного проведення дозвілля через створення умов для якісної реалізації цих потреб. Організація і проведення чемпіонату міста з футзалу по всім віковим категоріям має чітку соціально-економічну спрямованість. В реалізації цього проекту зацікавлена велика кількість мешканців міста.

Очікувані результати

Короткотривалим результатом втілення проекту стане можливість тих, хто займається футзалом, а таких в місті тисячи, приймати участь у фінансово доступних змагання, організованих на високому рівні. Перспективними наслідками реалізації проекту є популяризація здорового способу життя та переорієнтація суспільних інтересів громади на фізичну культуру і спорт, на активний спосіб життя. Зменшення тенденцій серед молоді щодо вживання алкоголю, тютюну, наркотиків та комп’ютерної залежності. Основним результатом впровадження проекту буде реальне покращення якості життя багатьох мешканців міста через доступність занять улюбленим видом спорту. Сталість результатів проекту планується досягти за рахунок високого рівня організації змагань і популярності чемпіонатів міста, всеукраїнських змагань, шкільних та районних заходів.

План заходів з реалізації проекту

ЗАХОДИ ПРОЕКТУ: 1. На підготовчому етапі, який буде відбуватись у разі перемоги у Конкурсі, планується: створити робочу групу проекту, яка буде включати в себе представників головного розпорядника коштів, громадськості та балансоутримувача; скласти план реалізації проекту; укласти договір на реалізацію проекту з головним розпорядником коштів після проведення закупівлі згідно з ЗУ “Про публічні закупівлі” за допомогою електронних систем;сучасного ігрового міні-футбольного комплексу та здійснення закупівлі; визначити організацію-виконавця встановлення та здійснення закупівлі сучасного спортивного обладнання. 2. На етапі реалізації проекту планується: підготувати спортивні зали до установки обладнання та проведення змагань; здійснити закупівлю необхідних матеріалів, обладнання, трибун, систем освітлення, роздягалень; відео та радіоозвучення. організувати урочисте відкриття міських змагань.