• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Залучаємо до спорту! Перший сучасний спорткомплекс на Гірницькому Брав участь

Доданий
13.10.2017
Номер
143
Фізична культура і спорт

Придбання та встановлення сучасного комплексно-ігрового спортивного майданчику на території Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №68 Криворізької міської ради Дніпропетровської області (мрн. Гірницький, 3)

Автор проєкту
Роман
Роман Гречка
Бюджет
1 392 773 грн
Розрахунок бюджету
Район
Саксаганський
Адреса
мкрн. Гірницький 5-й, 3, Кривий Ріг

Опис

Проблема

У зв’язку з тим, що спортивний майданчик на території КЗШ № 68 занедбаний, мешканці прилеглих будинків не мають змогу повноцінно займатися спортом, а на його території збираються постійно антисоціальні елементи, які постійно розпивають алкоголь та руйнують огорожу майданчика

Мета проекту

Головною метою проекту є створення сучасного комплексно-ігрового спортивного майданчика для всебічного розвитку,культурного і активного відпочинку, занять спортом. Проект має соціально-економічну спрямованість, є реальна можливість його виконання. В реалізаціїцього проекту зацікавленімешканцірайонута вихованці Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №68 Криворізької міської ради Дніпропетровської області.

Очікувані результати

Основним результатом реалізації даного проекту безумовно стане створення вуличного сучасного комплексно-ігрового спортивного майданчику для забезпечення умов проведення спортивних змагань залучаючи населення всіх вікових категорій. Популяризація здорового способу життя та переорієнтація суспільних інтересів громади на спорт та активний спосіб життя. Зменшення тенденцій серед молоді щодо вживання алкоголю, тютюну, наркотиків та комп’ютерної залежності. На зазначеному сучасному майданчику можливе залучення дітей з особливими потребами, що в свою чергу буде сприяти адаптуванню у середовищі однолітків, та дасть їм можливість відчувши себе його рівноправними членами спільноти, сприяти їх творчій реалізації та всебічному розвитку, навчити їх вірити у свої сили та можливості. Автор проекту вважає, що основним результатом впровадження проекту будереальне покращення якості життя громади: забезпечення доступності до спортивного об’єкту.

План заходів з реалізації проекту

1.На підготовчому етапі, який буде відбуватися у разі перемоги у Конкурсі, планується: - створити робочу групу проекту, яка буде включати в себе представників головного розпорядника коштів, громадськості та балансоутримувача; - скласти план реалізації проекту; - укласти договір на реалізацію проекту з головним розпорядником коштів після проведення закупівлі згідно з Законом України «Про публічні закупівлі» за допомогою електронних систем; - визначити організацію виконавця встановлення сучасного комплексно-ігрового спортивного майданчика та здійснення закупівлі спортивного обладнання. 2. На етапі реалізації проекту планується: - підготувати майданчик для обладнання (демонтаж металевої огорожі); - здійснити закупівлю необхідних матеріалів, обладнання, лавок, огороджувальноїконструкціїта їх монтаж і встановлення на майданчику; - організувати урочисте відкриття сучасного комплексно-ігрового майданчика.