• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Нова дорога Відхилений остаточно

Доданий
05.10.2017
Номер
14
Благоустрій

Проект направлений на розв’язання проблеми, пов’язаної з поганим дорожним покриттям біля будинку, розташованого за адресою м. Кривий Ріг вул. Недєліна, 24.
Проект направлений на цільову групу всіх верств населення - від дітей до пенсіонерів, прохід через дану ділянку травмонебезпечний.

Автор проєкту
Віталій
Віталій Курилець
Бюджет
206 095 грн
Розрахунок бюджету
Район
Інгулецький
Адреса
вул. Недєліна, 24, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Проблема, яка може бути розв’язана після реалізації проекту, є дуже актуальною, так як в Інгулецькому районі м. Кривого Рогу є пішохідна дорога, через яку діти йдуть до школи, а дорослі на роботу. Ця дорога має велику кількість вибоїн і прокладена з відсутністю можливості стоку осадкової води. Тому після кожного дощу тротуар перетворюється на ставок, що примушує людей топтати газони. Ще ця вода розмиває фундаменти навколо стоячих будинків.

Мета проекту

Мета проекту – це будівництво пішохідної алеї для мешканців будинків Інгулецького району м. Кривого Рогу. Завданням проекту є замощення пішохідної алеї плиткою і встановлення бордюрів.

Очікувані результати

Проект направлений на довготривалі результати, дана алея буде слугувати не одному поколінню мешканців м. Кривого Рогу. Після закінчення фінансування проект матиме можливість далі існувати та розвиватися завдяки навколо розташованим ОСББ, які зобов’язуються проводити поточні ремонти та прибирання даної території.

План заходів з реалізації проекту

Очищення території від старого покриття; розмітка території; закупівля будівельних матеріалів; доставка будівельних матеріалів; засипка території під укладку плитки, установлення бордюрів; укладка плитки; закупівля та встановлення урн.