• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Фізичне виховання - здоров'я нації. Відхилений остаточно

Доданий
13.10.2017
Номер
137
Фізична культура і спорт

Реалізація проекту сприятиме активному відпочинку мешканців, залучить громаду міста до занять спортом, а також пропагуватиме здоровий спосіб життя. Стадіон стане справжнім осередком здорового способу життя для дітей та мешканців міста.

Автор проекту
Бюджет
668 500 грн
Розрахунок бюджету
Район
Металургійний
Адреса
вул. Ціолковського, 18А, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Кривий Ріг має проблему відсутності сучасних стадіонів, через аварійний стан даного стадіону мешканці позбавлені можливості повноцінно займатись спортом. Реконструкція стадіону спонукатиме жителів, а особливо дітей, більш активно займатися спортом, набувати навичок у процесі фізичної підготовки та сприятиме розвитку спортивних секцій.

Мета проекту

Метою проекту є створення гідних умов для регулярних занять спортом, популяризація здорового способу життя та зменшення негативного впливу «вулиці». Реконструкція стадіону «Будівельник» дасть можливість забеспечити надання якісних спортивно-освітніх послуг школярам та населенню, сприятиме розвитку мережі спортивних та фізкультурно-оздоровчих комплексів в Металургійному районі та надасть імпульс популяризації спорту. Завдяки впровадженню проекту будуть створені максимально комфортні та безпечні умови для проведення занять фізичною культурою та спортом.

Очікувані результати

Втілення у життя проекту допоможе залучити до регулярних зайнять спортом якомога більше людей, що якісно вплине на сучасне та майбутнє покоління, і допоможе популяризувати здоровий спосіб життя серед усього населення.

План заходів з реалізації проекту

1) Визначення замовника 2)Вихідні дані на проектування 3) Погодження проекту з балансоутримувачем 4) Стрворення проекту 5) Проходження експертизи проекту 6) Будівельно-монтажні роботи 7) Введення в експлуатацію 8) Передача на баланс

Фотографії