• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Створення арт-простору "Безпечне дозвілля" Брав участь

Доданий
13.10.2017
Номер
132
Благоустрій

Створення безпечної естетичної корисної території на внутрішньому подвір’ї школи з метою реалізації та розвитку спортивних та творчих здібностей учнів школи, дітей з обмеженими можливостями та молоді мікрорайону.

Автор проєкту
Тетяна
Тетяна Дрібниця
Бюджет
577 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Інгулецький
Адреса
вул. Макаренка, 2, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 115 має зовнішнє подвір’я, не достатньо містке для 600 дітей школи під час перерв та шкільних заходів, а також не достатньо безпечне через близьке розташування двох доріг. Проте є велика невикористана територія внутрішнього господарського подвір’я, яку можна реконструювати у затишну безпечну зону багатофункціонального призначення.

Мета проекту

Метою проекту є створення безпечного простору для учнів школи, дітей з обмеженими можливостями та молоді мікрорайону багатофункціонального призначення: для розвитку креативності та реалізації інтересів і творчих здібностей учнів, проведення навчальних, позаурочних, масових та камерних заходів концертного, конкурсного, відпочинкового характеру; спортивних тренувань та змагань; довготривалого розташування мистецьких виставок.

Очікувані результати

Очікувані результати від виконання проекту короткотривалі: • благоустрій прилеглої території; • організація безпечного простору у віддаленні від доріг для великої кількості дітей під час навчально-виховного процесу; • розвантаження невеликої будівлі закладу на перервах; • розширення корисної території для шкільної, батьківської та місцевої громад; • вільний доступ до перегляду довготривалих арт-інсталяцій, виставок, експозицій (в тому числі для людей з обмеженими можливостями); перспективні: • можливість проведення навчальних, позаурочних, масових та камерних заходів з учнями школи; проведення естетичного змістовного дозвілля мешканців мікрорайону; • оснащення території сучасним спортивним обладнанням, інвентарем для проведення спортивних тренувань та змагань; • оснащення міні-сценою, «літньою» актовою залою; «кінотеатром під зорями» з метою використання арт-простору у роботі груп продовженого дня та літнього пришкільного закладу відпочинку; запрошення на спільні заходи груп вихованців дошкільних навчальних закладів-партнерів школи.

План заходів з реалізації проекту

Технологія досягнення цілей передбачає етапи: 1. вивчення проблеми, написання проекту «Створення арт-простору «Безпечне дозвілля», участь та перемога у конкурсі громадських проектів; 2. робота по облаштуванню території: демонтаж існуючого покриття, встановлення огорожі майданчика з хвіртками на магнітних замках, облаштування виходів зі школи на територію майданчика пандусами, побудова міні-парковки для інвалідних колясок та велосипедів, укладання покриття майданчика тротуарною плиткою, створення клумби, встановлення лавок; 3. перспективне наповнення території сучасним спортивним обладнанням, інвентарем , оснащення міні-сценою, «літньою» актовою залою; «кінотеатром під зорями».