• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Комп'ютерний клас-центр інформаційної освіти Реалізований

Доданий
04.10.2017
Номер
13
Освіта

Проект спрямований на створення сучасного комп’ютерного класу в КЗШ №36, що дозволить вчителям повністю реалізувати навчальні програми з інформатики та інших навчальних дисциплін, активніше запроваджувати інноваційні форми навчання та виховання,а учням школи відчути себе впевненими користувачами комп’ютерних програм і зрозуміти, що ці знання будуть мати вирішальний вплив на їхнє майбутнє.

Автор проєкту
Ольга
Ольга Шведова
Бюджет
320 698 грн
Розрахунок бюджету
Район
Покровський
Адреса
вул. Кропивницького, 37, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Матеріально-технічна база діючого комп’ютерного класу у КЗШ № 36 не відповідає вимогам сучасного програмного забезпечення. Більшість обладнання не придатне до використання, не підлягає ремонту, що не дозволяє повноцінно викладати інформатику, в повній мірі запроваджувати ІК- технології в навчально-виховному процесі, залучати учнів до науково- дослідницької діяльності, організувати реєстрацію на ЗНО, використовувати сучасні форми внутрішкільної методичної роботи, оволодівати педагогам інноваційними формами і методами навчання та виховання, проводити тренінги та курси по підвищенню комп'ютерної й інформаційної грамотності , тому потребує термінового оновлення.

Мета проекту

створити сучасний модернізований комп’ютерний клас, оснащений необхідним обладнанням та програмним забезпеченням, який дозволить повністю реалізувати навчальну програму з інформатики, використовувати інноваційні методи навчання, проводити уроки з інших предметів, факультативні заняття, організувати підготовку учнів до участі в інтернет-олімпіадах та конкурсах, роботу Школи олімпійського резерву з використанням Інтернет- ресурсів тощо, застосовуючи сучасні продукти операційних систем; - організувати на базі класу проведення курсів, тренінгів з підвищення кваліфікації педагогів, участь у вебінарах, онлайн- конференціях; - формувати ІКТ-компетентності учнів та педагогів для реалізації творчого потенціалу учнів і їх соціалізації в умовах інформаційного суспільства.

Очікувані результати

Реалізація проекту дасть можливості отримати короткотривалі результати: - створити сучасний комп'ютерний клас, оснащений необхідними меблями,обладнанням та програмним забезпеченням; - більше 400 учнів школи, 33 педагоги, батьківська громадськість, громадські організації та інституції зможуть використовувати базу сучасного комп'ютерного класу; - покращиться рівень засвоєння навчального матеріалу з інформатики та інших дисциплін, підвищиться інтерес до навчальних занять та позаурочної зайнятості учнів в комп'ютерному класі; - зростуть можливості використання комп'ютерного класу для проведення заходів з усіма учасниками навчально - виховного процесу. Перспективні наслідки реалізації проекту допоможуть: - вдосконалити форми та методи організації навчально-виховного процесу; - підвищити педагогічну майстерність у використанні ІК- технологій з метою ефективної організації навчально-виховного процесу; - створити максимально комфортні умови для нарощення творчого інтелектуального потенціалу учнів шляхом застосування інноваційних технологій; - підвищити рівень володіння учнями сучасними інформаційними технологіями; - зацікавити дітей на заняттях, виховних та просвітницьких заходах; - проводити просвітницько-профілактичну роботу серед учасників навчально-виховного процесу з використанням інформаційних можливостей Інтернету. Сталість проекту полягає в тому, що після реалізації проекту «Комп’ютерний клас – центр інформаційної освіти» використання сучасного комп'ютерного класу в організації навчально- виховного процесу, методичної роботи з педагогами, роботі з громадськістю буде поставлена на постійну основу.

План заходів з реалізації проекту

Етап проекту Зміст заходів 1. Підготовчий Створення робочої групи по реалізації проекта Підготовка необхідної документації на реалізацію проекту з головним розпорядником коштів Визначення постачальників для реалізації проекту 2. Основний етап(реалізація проекту) Ремонт комп'ютерного класу: покриття ліноліумом підлоги, оклеювання стін шпалерами, заміна вікон на металопластикові Проведення процедури закупівлі необхідних меблів та обладнання(комп’ютерні столи, стіл вчителя, оргтехніка, комп’ютери, мультимедійна дошка, проектор, кондиціонер та комплектуючі) Установка ліцензійного програмного забезпечення 3. Заключний етап Проведення широкої інформаційної кампанії шляхом інформування громадськості з використанням web–можливостей на сайті «Громадський проект» м. Кривий Ріг, офіційному сайті закладу, у соціальних мережах та ЗМІ . Звітування про реалізацію проекту

Фотографії