• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Плекаємо обдарованість» Реалізований

Доданий
13.10.2017
Номер
129
Освіта

Однією з нагальних проблем, яка стоїть перед освітою та визначена в нормативно-правових документах, є створення в установах освіти умов для інтелектуального та творчого розвитку особистості. Актуальність даного проекту обумовлена необхідністю ефективного функціонування шкільної арт-вітальні, тобто створення умов для нарощування інтелектуального потенціалу вихованців закладу.

Автор проекту
Світлана
Світлана Сивогракова
Бюджет
220 716 грн
Розрахунок бюджету
Район
Центрально-міський
Адреса
вул. Політехнічна, 77, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Створення в установах освіти умов для інтелектуального та творчого розвитку особистості

Мета проекту

Оновлення та облаштування арт-вітальні у Криворізькій загальноосвітній школі І –ІІІ ступенів № 79 Криворізької міської ради Дніпропетровської області.

Очікувані результати

Внаслідок реалізації проекту буде створено арт-вітальню як культурний центр для розвитку творчо обдарованих учнів школи. Свої таланти зможуть також проявити батьки та жителі мікрорайону Карачуни. Сучасна актова зала стане місцем проведення дозвілля, наукових та батьківських конференцій, педагогічних форумів, батьківських зборів. Ресурс інформаційних технологій буде використано для впровадження та популяризації інноваційної STEM – освіти, для проведення культурно – масових заходів, що гартують нашу молодь як справжніх свідомих патріотів

План заходів з реалізації проекту

підготовка кошторисної документації по виконанню ремонтно-будівельних робіт з облаштування актової зали; - проведення відбору підрядника та виконання ремонтно-будівельних робіт; - приймання робіт та оформлення необхідних документів; - залучення до співпраці ініціативної групи загальношкільного батьківського комітету для контролю за виконанням якості і термінів робіт.