• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Сучасному закладу – безпечне подвір’я» Брав участь

Доданий
13.10.2017
Номер
119
Благоустрій

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №58 є однією з найстаріших шкіл міста – 68 років. У 2017 році за ініціативи міської влади та підтримки німецьких інвесторів розпочався капітальний ремонт будівлі закладу. А з 2018-2019 навчального року на базі школи буде створено Навчально-виховний комплекс. В зв’язку з цим з`явилася потреба термінового встановлення залізобетонного паркану.

Автор проєкту
Юлія
Юлія Шевченко
Бюджет
133 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Саксаганський
Адреса
вул. Льотчиків, 29, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №58 розташована у Саксаганському районі на вулиці Льотчиків, 29. Контингент школи складає 149 учнів. Освітній процес забезпечують 25 вчителів і 15 працівників закладу. Особливість мікрорайону, в якому знаходиться школа, полягає у відсутності дошкільних навчальних закладів. Отже, створення на базі школи навчально-виховного комплексу «Криворізька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 58 – Дошкільний навчальний заклад» є вирішенням дуже важливого соціального питання. Зважаючи на те, що у 2018-2019 навчальному році до школи прийдуть не тільки діти шкільного віку, а й малеча 3-5 років, виникає потреба в огородженні шкільного подвір`я. Особливого занепокоєння викликає житловий масив (вул. Упіта), на території якого знаходяться занедбані будівлі, місцевими жителями створюються стихійні сміттєзвалища, що ускладнюють можливість дотримання чистоти та безпечних умов на території закладу. Тому встановлення міцного залізобетонного паркану висотою 2 метри між навчально - виховним комплексом та житловим масивом, сприятиме забезпеченню належного рівня освітнього процесу та безпеки його учасників. Реалізація Проекту дозволить вирішити ряд проблем: - збереження життя та здоров’я дітей; - безпечне перебування учасників освітнього процесу на території закладу. - поліпшення естетичного вигляду території школи.

Мета проекту

створити умови для безпеки дітей під час освітнього процесу в Навчально-виховному комплексі «Криворізька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 58 – Дошкільний навчальний заклад».

Очікувані результати

- відсутність стихійного сміття на території навчального закладу; - безпечне перебування дітей на подвір`ї НВК під час навчально-виховного процесу; - фізичний та гармонійний розвиток дітей в екологічній зоні, збереження та зміцнення здоров’я; - усвідомлення громадою небайдужості органів місцевого самоврядування до вирішення їхніх нагальних проблем; - збереження інфраструктури закладу, як комунальної власності міста.

План заходів з реалізації проекту

1-й етап: здійснюється демонтаж старого паркану. 2-й етап: готується територія для монтажу нового паркану. 3-й етап: здійснюється монтаж залізобетонного паркану. 4-й етап: виконуються роботи з благоустрою території біля встановленого паркану.