• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • До закінчення залишилось
  Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Криворізькі гандболісти – гордість України Відхилений остаточно

Доданий
13.10.2017
Номер
113
Фізична культура і спорт

Фінансування розвитку та підтримки гандболу в місті Кривий Ріг.
Результатом цього проекту буде забезпечення дитячо-юнацьких спортивних команд з гандболу у ДЮСШ №4 необхідним сортивним інвентарем та спорядженням для навчально-тренувальних заходів та участі у турнірах, а також фінансування участі команд міста на турнірах області та України та досягнення спортивних висот.

Автор проекту
Юлія
Юлія Кондратюк
Бюджет
1 231 200 грн
Розрахунок бюджету
Район
Покровський
Адреса
вул. Рекордна (Вознесенського), 1, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Одним із пріоритетних напрямків учбово-тренувального процесу дитячо-юнацької школи №4 є оздоровлення та фізичний розвиток дітей шкільного віку, профілактика дитячої злочинності шляхом залучення дітей до спорту. Враховуючи той факт, що з кожним роком все більше мешканців території обслуговування нашого району мають бажання виховувати своїх дітей саме в нашому дошкільному закладі, хочеться створити для дітей та підлітків якомога сприятливе середовище для розвитку галузі спорту у нашому місті. Завдяки реалізації проекту фінансування участі у турнірах та учбово-тренувальних зборах, а також закупівлі спортивного інвентарю та обладнання, буде створено оптимальні умови для успішного формування і розвитку необхідних фізичних якостей для здобуття спортивних досягнень, пропагування здорового способу життя як чинника збереження та зміцнення здоров’я дітей та заходу профілактики дитячої злочинності Криворіжжя. Без міцної матеріальної бази цієї мети досягти дуже важко. В цей складний час багато батьків не мають змоги віддати своїх дітей до комерційних спортивних секцій та клубів через брак коштів. Дитячо-юнацька спортивна школа №4 забезпечує можливість навчання діти пільгових категорій: з багатодітних, малозабезпечених сімей та сімей учасників АТО, дітей-сиріт та дітей з не повних сімей. Тому завдяки реалізації даного проекту всі вказані категорії дітей будуть мати змогу для навчання, тренування та участі у спортивних змаганнях, правильного фізичного розвитку, раціонального проведення спортивно-ігрового дозвілля в дитячому колективі з сучасним та комфортним обладнанням, яка буде відповідати фізичному, духовному та емоційному розвитку дітей, а також здобутті спортивних досягнень для нашого міста та України.

Мета проекту

Головною метою проекту є фінансування участі у учбово-тренувальних заходах та турнірах, закупівля необхідного обладнання та спортивної форми для спортсменів такого виду спорту як гандбол ДЮСШ №4. В результаті цього буде придбано спортивну форму для турнірів та тренувань, спортивні костюми, спортивне професійне взуття та м’ячі, а також профінансовано участь дитячих команд з дитячого гандболу на турнірах області та України. Фізична підготовка дітей та рухова активність стане більш вдосконаленою та професійною, що дозволить змагатися за призові місця серед найкращих команд України та підготувати майбутніх чемпіонів України. Проект відповідає напрямку 3.7.2.6. та 3.7.2.7 Положення про проведення конкурсу проектів місцевого розвитку «Громадський бюджет», які будуть реалізовуватись у 2018 році за другою категорією - на проведення заходів на об’єктах комунальної власності міста, а саме створення умов для розвитку спорту та ведення здорового способу життя, а також сприятиме підтримці соціально-незахищених верств населення.

Очікувані результати

Короткотривалі результати: закупівля спортивного обладнання та інвентарю, участь команд міста на турнірах області та України, залучення дітей із соціально незахищених верств населення до спорту. Довготривалі результати: зменшення криміногенного становища серед молоді району шляхом залучення їх до спорту, реалізація програми оздоровлення дітей спортивної школи, участь у спортивних турнірах та здобуття призових місць, організації спортивних змагань та турнірів, виховання майбутніх чемпіонів України. Проект буде функціонувати після завершення фінансування в рамках конкурсу. Спортсмени та члени шкільного колективу будуть підтримувати спортивне обладнання і інвентар в належному стані та представляти місто на загальноукраїнських змаганнях.

План заходів з реалізації проекту

Для реалізації проекту необхідно здійснити такі заходи: • Виготовлення проектно-кошторисної документації • Придбання спортивого обладнання • Придбання спортивної форми • Фінансування участі у турнірах дитячих гандбольних команд • Фінансування навчально-тренувальних зборів влітку Проведені заходи дозволять використовувати спортивний інвентар та форму для проведення спортивних змагань, навчально-тренувальних зборів та брати участь у турнірах області та України та досягати високих спортивних показників.

Фотографії