• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Волейбольні старти на новому спортмайдані Реалізований

Доданий
13.10.2017
Номер
111
Фізична культура і спорт

Проект «Волейбольні старти на новому спортмайдані» створюється для покращення навчально-виховного процесу з учнями КЗШ І-ІІІ ступенів № 17 на уроках фізкультури та оздоровчої роботи з дітьми та підлітками в позаурочний час.

Автор проекту
Ольга
Ольга Лагутіна
Бюджет
99 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Саксаганський
Адреса
просп. Героїв-підпільників (Дзержинського), 36А, Кривий Ріг

Опис

Проблема

1. Залучення підлітків школи, мешканців мікрорайону до занять фізичної культури і спорту, пропаганда здорового способу життя. 2. Активізація фізкультурно-спортивної роботи з дітьми, підлітками, молоддю.

Мета проекту

Будівництво нового спортмайданчика дозволить вирішити такі завдання: - формування у молоді стійких традицій і мотивації до фізичного виховання й масового спорту як важливого фактору забезпечення здорового способу життя; - створення умов для розвитку індивідуальних здібностей учнів, ведення активного способу життя; - залучення різних груп населення: учнів школи, підлітків і молоді мікрорайону до повноцінних занять спортом.

Очікувані результати

На спортивному майданчику зможуть займатися спортом учні КЗШ І-ІІІ ступенів № 17, а також підлітки, молодь мікрорайону, хто бажає грати у волейбол. Майданчик буде працювати у позашкільний час з 16.00, а у літній період з 10.00 до 20.00. Очікується суттєве збільшення інтересу дітей та молоді до ведення здорового способу життя, занять волейболом. Важливий фактор забезпечення безпеки занять спортом також є якісним показником проекту. Мешканці мікрорайону, батьки дітей також побачать та оцінять турботу про фізичний розвиток школярів при підтримці громадського проекту «Бюджет міських ініціатив». Участь у «Громадському бюджеті» формує нове ставлення мешканців до розвитку міста та можливість брати участь у його розбудові, сприяє підвищенню громадської активності криворіжців.

План заходів з реалізації проекту

1)Демонтаж трав’яної поверхні 2)Грунтовка поверхні 3)Укладка резинового покриття 4)Встановлення волейбольних стійок, сітки 5)Розмітка

Фотографії