• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«До мрії разом» (забезпечення сучасним обладнанням спортивної бази КЗШ №108) Брав участь

Доданий
13.10.2017
Номер
108
Фізична культура і спорт

Оновлення спортивної бази навчального закладу - одне із першочергових завдань у вихованні фізично-розвиненої молоді. Реалізація проекту забезпечить належні умови для організації навчально-виховного процесу та занять з фізичної культури в спортивній залі та на відкритому повітрі, сприятиме набуттю дітьми навичок фізичної підготовки, популяризації здорового способу життя.

Автор проекту
Людмила
Людмила Стешина
Бюджет
240 072 грн
Розрахунок бюджету
Район
Довгинцівський
Адреса
вул. Соборності (Косіора), 115, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Спортивна зала має бути універсальна та трансформуватися залежно від потреб учнів для гри в баскетбол, волейбол, теніс, гандбол та навчальних занять школярів, бути забезпеченою необхідним спортивним обладнанням. До мікрорайону Криворізької загальноосвітньої школи № 108 входять частково території Металургійного та Довгинцівського районів. Багато сімей проживають у гуртожитку, малозабезпечені та відносяться до категорії СЖО. Відвідувати спортивні клуби діти з таких сімей не в змозі. Вони із задоволенням займалися в спортивних гуртках та секціях на базі школи № 108. Проте на сьогодні база закладу не забезпечена спортивним обладнанням, яке необхідне для проведення занять. Дітям потрібен спорт і здоровий спосіб життя. Реалізація проекту допоможе безпечно займатися улюбленими видами спорту як на уроках фізкультури, так і у спортивних секціях.

Мета проекту

Реалізація проекту забезпечить належні умови для організації навчально-виховного процесу та занять з фізичної культури в спортивній залі та на відкритому повітрі, сприятиме набуттю дітьми навичок фізичної підготовки, популяризації здорового способу життя, гармонійному всебічному розвитку підростаючого покоління. Сприятиме спортивно-масовій та фізкультурно-оздоровчій роботі мікрорайону.

Очікувані результати

У разі реалізації проекту спортивна база Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 108 буде забезпечена необхідним обладнанням та інвентарем для проведення фізкультурно-масової роботи в закладі. Короткотривалі та перспективні наслідки: - Уроки фізичної культури будуть повністю забезпечені всім необхідним для проведення повноцінних занять згідно з вимогами чинного законодавства; - Для дітей будуть створені безпечні умови під час занять фізкультурою та спортом; - Покращиться спортивно-масова робота в мікрорайоні школи шляхом проведення змагань не лише в межах однієї школи але і для учнів загальноосвітніх закладів району; - Учні матимуть змогу якісно готуватися до спортивних змагань різних рівнів та напрямків; - На базі закладу з’явиться можливість проводити гуртки та секції із залученням спеціалістів різних видів спорту, що покращить спортивні результати не тільки школи але і районних команд.

План заходів з реалізації проекту

1. Придбання спортивного обладнання та інвентарю. 2. Проведення відкритих уроків, майстер-класів фізкультурних заходів, робота спортивних гуртків та секцій.