• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Місце відпочинку «Кований комплекс «БАЙК» Брав участь

Доданий
13.10.2017
Номер
103
Благоустрій

Потужний молодіжний рух, що об'єднує байкерів Кривого Рогу, став справжньої культурою, яка пропогандує не тільки моторух і мотоспорт, а й здоровий спосіб життя, благодійність, братську підтримку і дружбу між однодумцями.
Саме тому, облаштування місця відпочинку та встановлення «Кованого комплексу «БАЙК» стане знаковою подією, що відображує новий рівень взаємодії та соціальної активності мол

Автор проєкту
Сергій
Сергій Грежинець
Бюджет
603 250 грн
Розрахунок бюджету
Район
Металургійний
Адреса
просп. Металургів, 22, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Кривий Ріг - велике промислове місто з могутньою історією та глибокими коріннями. Це край оспіваного українського козацтва. Візитною карткою міста вже кілька років є пам'ятник засновнику міста – легендарному козаку Рогу, що зображує момент сходження козака Рога з коня біля місця впадіння річки Саксагань у Інгулець. Зараз це улюбленне місце для будь яких поколінь криворіжців, де призначають зустрічі, спількуються, згуртовується молодь. Молодь - потужний потенціал Кривого Рогу. У середовищі молодіжних рухів Кривого Рогу формуються локальні молодіжні культури і стилі життя, що поширюють свій вплив на культуру та спосіб життя міста. Потужним молодіжним рухом, що стрімко розвивається у нашому місті є байк-клуб, МFC Black Ravens ,що об'єднує байкерів Кривого Рогу, Символічно, як і оспіваний легендами засновник нашого міста, сучасних молодих козаків об’єднує любов до «залізних коней», що за часів існування клубу стала справжньої культурою, яка пропогандує не тільки моторух і мотоспорт, а й здоровий спосіб життя, благодійність, братську підтримку і дружбу між однодумцями. Саме тому, облаштування місця відпочинку та встановлення «Кованого комплексу «БАЙК» стане знаковою подією, що відображує новий рівень взаємодії та соціальної активності молоді. Скульптура виконана з металу - чорного золота Кривого Рогу, адже наше місто відоме на весь світ великим родовищем залізної руди. Скульптура є доказом повного оволодіння металургією - мистецтвом добувати, плавити і обробляти метали. Проект актуальний в умовах стрімкого розвитку промислового туризму. Проект «Місце відпочинку «Кований комплекс «БАЙК» буде цікавий для будь-яких вікових категорій населення міста та його гостей.

Мета проекту

Проект «Місце відпочинку «Кований комплекс «БАЙК» - це проект спрямований на благоустрій однієї з центральних вулиць міста, це поява нового туристичного об'єкту, який неодмінно приверне до себе багато уваги, тим самим сприятиме розвитку туристичної галузі Кривого Рогу, ще раз підкреслюючи єдність молоді нашого міста, шанування традицій пращурів, символізуючи нерозривний зв'язок між новими сучасними технологіями та історичними традиціями минулих років, що має вплив на формування молодіжних культур, які пропагандують здоровий спосіб життя. Проект вiдповiдає прiоритетним напрямам конкурсу, визначенними у пунктах : 3.7.2.2 благоустрою 3.7.2.12 розвитку туризму, у тому числі індустріального

Очікувані результати

Важливою стороною життя сучасного європейського міста є рівень культури населення, що базується на давніх традиціях та сучасному досвіді, єдності поколінь, формуванні молодіжних культур, які пропагандують здоровий спосіб життя. Суцільним матеріалом для створення скульптури виступає залізо. Строки придатності скульптури дозволяють розглядати перспективні результати в реалізації проекту. І з огляду на те, що скульптура унікальна як в ідеологічному плані, так і плані виготовлення - проект має стати новим об'єктом у туристичній сфері, що в свою чергу сприятливо відобразиться як на поповненні міського бюджету, так і на статусі нашого міста.

План заходів з реалізації проекту

В межах проекту передбачається благоустрій зони відпочинку, виготовлення та встановлення кованого комплексу, центровим елементом якого є скульптура «Байк». Реалізація проекту «Місце відпочинку «Кований комплекс «БАЙК» передбачає: - підготовку території; - укладання бруківки; - виготовлення та встановлення гранітної плити; - виготовлення та встановлення кованих лавочок; - виготовлення та встановлення кованих урн; - виготовлення та встановлення кованої скульптури «Байк».

Фотографії